• شنبه 28 خرداد 1401 - 19:47
  • 366
  • 0 دیدگاه

بازیگر نقش ابرا سریال یاغی کیست ; بیوگرافی الیکا ناصری و عکس ها

با بیوگرافی الیکا ناصری ، عکس ها و تصاویر الیکا ناصری و همسرش ،اینستاگرام الیکا ناصری، زندگینامه الیکا ناصری و همسرش ،  زندگی شخصی و تحصیلات الیکا ناصری بازیگر نقش ابرا در سریال یاغی آشنا شوید .
بازیگر نقش ابرا سریال یاغی کیست ; بیوگرافی الیکا ناصری و عکس ها

با بیوگرافی الیکا ناصری ، عکس ها و تصاویر الیکا ناصری و همسرش ،اینستاگرام الیکا ناصری، زندگینامه الیکا ناصری و همسرش ،  زندگی شخصی و تحصیلات الیکا ناصری بازیگر نقش ابرا در سریال یاغی آشنا شوید . بیوگرافی الیکا ناصری بازیگر نقش ابرا سریال یاغی

بیوگرافی الیکا ناصری

در این گزارش بیوگرافی و عکس های الیکا ناصری را به اشتراک گذاشته ایم .

نام و نام خانوادگی الیکا ناصری
تاریخ تولد 1381
محل تولد تهران
حرفه بازیگری
سوابق کاری از سال 88 تاکنون
وضعیت تاهل مجرد

زندگینامه

الیکا ناصری بازیگر خوش چهره دهه هشتادی متولد سال 1381 اهل تهران است که با بازی در سریال یاغی به شهرت رسیده است.

 خانم بازیگر دانشجو و در حال تحصیل است که فعالیت هنری خود را در زمینه بازیگری از سال 88 شروع کرده است.

از زندگی خصوصی الیکا ناصری اطلاعات چندانی در دست نیست. اگر در مورد این چهره اطلاعاتی دارید در بخش کامنت ها ما و سایر مخاطبان را مطلع سازید.

الیکا ناصری بازیگری را از 7 سالگی آغاز کرده است . برای اولین بار جلوی دوربین بهروز شعیبی در فیلم «میان ماندن و رفتن» رفت. الیکای کوچولو در این فیلم و در کنار بازیگرانی چون ساعد سهیلی، جواد عزتی، محمود جعفری، فریبا جدیکار، رضا رادمنش، گلاره عباسی، مهدی باطبی، سجاد دیرمینا، مصطفی ساسانی و ... توانست به خوبی کار کند .

با اینکه الیکا ناصری تجربه چندانی در زمینه بازیگری ندارد اما به نظر می رسد که از جمله استعدادهای درخشان در آینده ی سینما و تئاتر کشور خواهد شد . این چهره به تازگی در سریال یاغی هم بسیار عالی ظاهر شده است.

ازدواج و همسر الیکا ناصری

الیکا ناصری در حال حاضر مشغول تحصیل بوده و مجرد است.

الیکا ناصری در فیلم میان ماندن و رفتن

الیکا ناصری در فیلم سینمایی «میان ماندن و رفتن» در سال 88 به ایفای نقش پرداخته است. کارگردان این کار بهروز شعیبی و تهیه کنندگی حمید مولوی است.

در خلاصه داستان ای فیلم آمده است:

مجید نان آور خانواده ای 5 نفره است که سرپرست آن در پی وقوع حادثه ای زمین گیر شده است و با پارچه نویسی تلاش می کند تا بخشی از بار مجید را بر دوش کشد اما پسر ارشد خانواده منصور، او را ترغیب می کند تا غیرقانونی از مرز جنوبی خارج شده و با کار در کشورهای شیخ نشین پول بیشتری را روانه خانه کند..

ابرا در سریال یاغی

سریال یاغی دومین کار تصویری الیکا ناصری به کارگردانی محمد کارت است . این چهره در نقش کاراکتر ابرا و بازیگر مقابل علی شادمان ( جاوید) می باشد .

الیکا ناصری در این پروژه در نمایش خانگی کنار بازیگران قدرتمندی چون پارسا پیروزفر، طناز طباطبایی، علی شادمان ، امیر جعفری و ... به خوبی ظاهر شده و در حال دیده شدن هر چه بیشتر است .

در این سریال که در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین سریال های نمایش خانگی است الیکا نقش دختری عاشق را بازی می کند که خانواده اش او را به کشور دیگری برده اند تا آنجا ازدواج کند.

علی شادمان هم که پسر گرفتار و تنهای این سریال است برای رسیدن به عشقش همه ی تلاش خود را می کند.

منبع:دلگرم