امروز جمعه 10 تیر 1401 شما در واضح نيوز هستيد | تا اکنون 1227 مطلب در سايت منتشر شده است

جديد ترين خبرها

مشاهده همه
کد خبر 388 جمعه 06 خرداد 1401 - 23:54 112 0
+ -

برنامه و جدول نتایج لیگ ملت‌های والیبال مردان ۲۰۲۲ + زمان بازیهای مرحله مقدماتی

برنامه و جدول نتایج لیگ ملت‌های والیبال مردان ۲۰۲۲ + زمان بازیهای مرحله مقدماتی لیگ ملت های والیبال مردان ۲۰۲۲ از ۱۸ خرداد ماه ۱۴۰۱ آغاز شده و تیم ملی والیبال کشورمان مسابقات لیگ ملت‌های وال
برنامه و جدول نتایج لیگ ملت‌های والیبال مردان ۲۰۲۲ + زمان بازیهای مرحله مقدماتی

برنامه و جدول نتایج لیگ ملت‌های والیبال مردان ۲۰۲۲ + زمان بازیهای مرحله مقدماتی لیگ ملت های والیبال مردان ۲۰۲۲ از ۱۸ خرداد ماه ۱۴۰۱ آغاز شده و تیم ملی والیبال کشورمان مسابقات لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲ را با دیدار در برابر چین آغاز خواهد کرد. در ادامه میتوانید برنامه ، نتیجه و جدول بازی ها را ملاحظه کنید

اعلام برنامه کامل لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲

برنامه کامل دیدارهای مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها سال ۲۰۲۲ را اعلام کرد.

واضح نیوز ورزشی / لیگ ملت‌های سال ۲۰۲۲ در گروه مردان از ۱۸ خردادماه سال جاری آغاز می‌شود و دوم مردادماه با معرفی تیم‌های برتر به پایان خواهد رسید.

در گروه مردان ۱۶ تیم برزیل، لهستان، فرانسه، آمریکا، اسلوونی، صربستان، آرژانتین، ایتالیا، کانادا، ژاپن، ایران، چین، آلمان، هلند، بلغارستان و استرالیا در این رقابت‌ها حضور دارند.

فدراسیون جهانی والیبال بعد از حذف روسیه و معرفی چین به عنوان شانزدهمین تیم این رقابت‌ها، برنامه کامل دیدارهای مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها سال ۲۰۲۲ را اعلام کرد. ساعت مسابقات به وقت تهران است.

 گروه یک، هفته نخست، میزبان: برزیل – برزیلیا

 گروه دوم، هفته نخست، میزبان: کانادا – اوتاوا

چهارشنبه ۱۸ خرداد

گروه یک:

ایران – چین، ساعت یک و ۳۰ دقیقه بامداد

اسلوونی – آمریکا؛ ساعت چهار و ۳۰ دقیقه بامداد

گروه دوم:

بلغارستان – صربستان؛ ساعت یک بامداد

کانادا – آلمان؛ ساعت چهار بامداد

پنج شنبه ۱۹ خرداد

گروه یک:

ژاپن – هلند؛ ساعت یک و ۳۰ دقیقه بامداد

برزیل – استرالیا؛ ساعت چهار و ۳۰ دقیقه بامداد

ژاپن – چین؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

گروه دوم:

لهستان – آرژانتین؛ ساعت یک بامداد

فرانسه – ایتالیا؛ ساعت چهار بامداد

آلمان – آرژانتین؛ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

جمعه ۲۰ خرداد

گروه یک:

هلند – آمریکا؛ ساعت یک و ۳۰ دقیقه بامداد

برزیل – اسلوونی؛ ساعت چهار و ۳۰ دقیقه بامداد

هلند – ایران؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

گروه دوم:

صربستان – فرانسه؛ ساعت یک بامداد

لهستان – ایتالیا؛ ساعت چهار بامداد

صربستان – آرژانتین؛ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

شنبه ۲۱ خرداد

گروه یک:

ژاپن – آمریکا؛ ساعت یک و ۳۰ دقیقه بامداد

استرالیا – اسلوونی؛ ساعت چهار و ۳۰ دقیقه بامداد

آمریکا – برزیل؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

گروه دوم:

بلغارستان – آلمان؛ ساعت یک بامداد

فرانسه – کانادا ؛ ساعت چهار بامداد

آلمان – صربستان؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

یکشنبه ۲۲ خرداد

گروه یک:

اسلوونی – چین؛ ساعت یک و ۳۰ دقیقه بامداد

ایران – استرالیا؛  ساعت چهار و ۳۰ دقیقه بامداد

برزیل – چین؛ ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

ایران – ژاپن؛ ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

هلند – استرالیا؛ ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه

گروه دوم:

بلغارستان – لهستان؛ ۳۰ دقیقه بامداد

کانادا – ایتالیا؛ ساعت سه و ۳۰ دقیقه بامداد

فرانسه – لهستان؛ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

آرژانتین – ایتالیا؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

دوشنبه ۲۳ خرداد

گروه دوم:

بلغارستان – کانادا؛ ساعت یک و ۳۰ دقیقه بامداد

گروه سه، هفته دوم، میزبان: فیلیپین – کوئزون  

گروه چهارم، هفته دوم، میزبان: بلغارستان – صوفیه

سه‌شنبه ۳۱ خرداد

گروه سوم:

اسلوونی – هلند؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه

آرژانتین – ژاپن؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:

استرالیا – کانادا؛ ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه

ایران – بلغارستان؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

چهارشنبه یکم تیرماه

گروه سوم:

چین – فرانسه؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه

آلمان – ایتالیا؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:

برزیل – لهستان؛ ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه

صربستان – آمریکا؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

پنج‌شنبه دوم تیرماه

گروه سوم:

فرانسه – هلند؛ ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح

چین – آلمان؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه

آرژانتین – اسلوونی؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:

لهستان – کانادا؛ ساعت ۱۵

صربستان – برزیل؛ ساعت ۱۸

آمریکا – ایران؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

جمعه سوم تیرماه

گروه سوم:

آلمان – هلند؛ ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح

آرژانتین – چین؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه

ژاپن – ایتالیا؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:

صربستان – کانادا؛ ساعت ۱۵

ایران – برزیل؛ ساعت ۱۸

استرالیا – بلغارستان؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

شنبه چهارم تیرماه

گروه سوم:

آرژانتین – هلند؛ ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح

ژاپن – فرانسه؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه

ایتالیا – اسلوونی؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:

کانادا – ایران، ساعت ۱۵

لهستان – استرالیا؛ ساعت ۱۸

آمریکا – بلغارستان؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

یکشنبه پنجم تیرماه

گروه سوم:

آلمان – فرانسه، ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه

ژاپن – اسلوونی؛ ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه

ایتالیا – چین؛ ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه

گروه چهارم:

صربستان – استرالیا؛ ساعت ۱۵

آمریکا – لهستان؛ ساعت ۱۸

بلغارستان – برزیل؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

گروه پنجم، هفته سوم، میزبان: ژاپن شهر اوزاکا  

گروه ششم، هفته سوم، میزبان: لهستان شهر گداسنک

سه‌شنبه ۱۴ تیرماه

گروه پنجم:

آمریکا – آلمان؛ ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه

کانادا – آرژانتین؛ ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

گروه ششم:

بلغارستان – ایتالیا؛ ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

ایران – لهستان؛ ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

چهارشنبه ۱۵ تیرماه

گروه پنجم:

برزیل – آلمان؛ ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه

ژاپن – استرالیا؛ ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه

گروه ششم:

اسلوونی – صربستان؛ ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

هلند – چین؛ ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

پنج‌شنبه ۱۶ تیرماه

گروه پنجم:

فرانسه – آمریکا؛ ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح

آلمان – استرالیا؛ ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه

کانادا – برزیل؛ ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

گروه ششم:

ایران – صربستان؛ ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح

بلغارستان – هلند؛ ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

لهستان – اسلوونی؛ ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

جمعه ۱۷ تیرماه

گروه پنجم:

آرژانتین – استرالیا؛ ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه

فرانسه – برزیل؛ ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه

ژاپن – کانادا؛ ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه

گروه ششم:

ایتالیا – صربستان؛ ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح

لهستان – هلند؛ ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

چین – بلغارستان؛ ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

شنبه ۱۸ تیرماه

گروه پنجم:

فرانسه – آرژانتین؛ ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه

کانادا – آمریکا؛ ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه

آلمان – ژاپن؛ ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه

گروه ششم:

ایتالیا – ایران؛ ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه

بلغارستان – اسلوونی؛ ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

لهستان – چین؛ ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

یکشنبه ۱۹ تیرماه

گروه پنجم:

آمریکا – آرژانتین؛ ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه

استرالیا – فرانسه؛ ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه

برزیل – ژاپن؛ ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه

گروه ششم:

اسلوونی – ایران؛ ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح

ایتالیا – هلند؛ ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه

چین – صربستان؛ ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

نتایج دیدارهای مرحله گروهی در یک جدول محاسبه خواهد شد و در پایان مرحله مقدماتی هشت تیم برتر جدول به مرحله نهایی صعود خواهند کرد تا برای تعیین مقام اول تا هشتم به مصاف یکدیگر بروند.

دیدارهای مرحله نهایی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ نیز از ۲۹ تیرماه تا سوم مردادماه در شهر بولونیا ایتالیا پیگیری خواهد شد.

برنامه و جدول نتایج لیگ ملت‌های والیبال مردان ۲۰۲۲ + زمان بازیهای مرحله مقدماتی

ساعت بازی ایران در رقابت های لیگ ملت‌های والیبال ۱۴۰۱

چهارشنبه ۱۸ خرداد: ایران – چین، ساعت یک و ۳۰ دقیقه بامداد

جمعه ۲۰ خرداد: هلند – ایران؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

ایران – استرالیا؛ ساعت چهار و ۳۰ دقیقه بامداد

یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱: برزیل – چین؛ ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه / ایران – ژاپن؛ ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

سه شنبه ۳۰ خرداد: ایران – بلغارستان؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

 تیر ۱۴۰۱: آمریکا – ایران؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه

۳ تیر ۱۴۰۱: ایران – برزیل؛ ساعت ۱۸

۳ تیر: کانادا – ایران، ساعت ۱۵

۱۴ تیر: ایران – لهستان؛ ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه

۱۶ تیر ۱۴۰۱: ایران – صربستان؛ ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح

۱۸ تیر: ایتالیا – ایران؛ ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه

۱۹ تیر: اسلوونی – ایران؛ ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح
زمان بازی های مرحله نهایی

دیدارهای مرحله نهایی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ نیز از ۲۹ تیرماه تا دوم مردادماه پیگیری خواهد شد


ایران در لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: پس از المپیک توکیو میلاد عبادی‌پور به عنوان کاپیتان تیم ملی انتخاب شد و در مسابقات قهرمانی آسیا به خوبی توانست وظایف خود را به عنوان کاپیتان تیم ملی ایفا کند. او کاپیتان خوبی برای تیم ملی است.

خوشبختانه تیم ملی در حال حاضر شرایط خوبی دارد. حضرت‌پور و موذن عملکرد خیلی خوبی در جام باشگاه‌ها داشتند. اسماعیل‌نژاد بازی‌های قابل قبولی از خود نشان داد و وادی هم در لحظاتی که در زمین حضور داشت تاثیر مثبتی روی عملکرد تیمش داشت.

وی درباره اضافه شدن توتولو به کادر فنی تیم ملی والیبال گفت: هماهنگی‌های لازم با توتولو انجام شد و این مربی طبق وظایفی که به او محول شده فعالیت می‌کند.
ترکیب تیم ملی ایران در لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲

فدراسیون والیبال ایران میانگین سنی تیم ملی در این رقابت‌ها را ۲۵ سال اعلام کرده است که نشان دهنده جوانی و کم تجربگی بازیکنان است. مصدومیت چند بازیکن باتجربه نیز مشکلات پیش روی تیم ایران را در این مسابقات دو چندان نشان می‌دهد.

فهرست اولیه و ۲۵ نفره تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ بر اساس پست‌های تخصصی به شرح زیر است که ۱۴ نفر از آنان در هر هفته مسابقات اجازه حضور دارند.

پاسور: علی رمضانی، محمد طاهر وادی، جواد کریمی و فاضل پژمان

منبع : ایرنا

ديدگاه خود را بنويسيد

  • ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط تيم مديريت در وب منتشر خواهد شد.
  • پيام هايي که حاوي تهمت يا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پيام هايي که به غير از زبان فارسي يا غير مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]