تبلیغات بنری
هر دو مرکز تمرینی المپیک توکیو در ژاپن به دلیل شرایط اضطراری در این کشور تعطیل شد. به گزارش واضح نیوز از ایسنا به نقل از سایت insidethegames، بعد از بالا رفتن تعداد افراد مبتلا به بیماری کرونا و اعلام حالت اضطراری در ژاپن، دو مرکز تمرینی المپیک در توکیو تعطیل شد.   مرکز ملی تمرین و مرکز علوم ورزشی که هر دو در توکیو هستند بسته شدند. ورزشکاران المپیکی ژاپن از این دو مرکز استفاده می کردند و خودشان را برای بازیهای المپیک توکیو آماده می کردند ولی با تعویق بازیهای المپیک توکیو به سال آینده، این دو…
بسته شدن مراکز تمرینی المپیک در ژاپن

هر دو مرکز تمرینی المپیک توکیو در ژاپن به دلیل شرایط اضطراری در این کشور تعطیل شد.به گزارش واضح نیوز از ایسنا به نقل از سایت insidethegames، بعد از بالا رفتن تعداد افراد مبتلا به بیماری کرونا و اعلام حالت اضطراری در ژاپن، دو مرکز تمرینی المپیک در توکیو تعطیل شد.

 

مرکز ملی تمرین و مرکز علوم ورزشی که هر دو در توکیو هستند بسته شدند.


ورزشکاران المپیکی ژاپن از این دو مرکز استفاده می کردند و خودشان را برای بازیهای المپیک توکیو آماده می کردند ولی با تعویق بازیهای المپیک توکیو به سال آینده، این دو مرکز نیز به دلیل شیوع کرونا تعطیل شد. تاکنون بیش از ۴ هزار نفر در ژاپن به کرونا مبتلا شده‌اند و نزدیک به ۱۰۰ نفر نیز جانشان را از دست دادند.

برچسب ها : ,