تبلیغات بنری
بیوک صباغ بازیکن، مربی و پیشکسوت فوتبال آذربایجان بعد از مدتی که در بستر بیماری بودند، ساعاتی پیش جان به جان آفرین تسلیم کرد.     بیوک صباغ متولد سال 1315 تبریز بوده و به عنوان بازیکن با تیم منتخب آذربایجان شرقی به مقام قهرمانی ایران دست یافته و در کسوت مربیگری نیز تیم فوتبال این استان را در سال 1365 به نایب قهرمانی رسانده بود.   صباغ جزو اولین ملی‌پوشان فوتبال تبریز به شمار رفته و سابقه مربیگری در تیم های تراکتورسازی و ماشین‌سازی را نیز در کارنامه خود داشت.   رکنا…
بیوک صباغ پدر فوتبال تبریز درگذشت (+عکس و علت مرگ)

بیوک صباغ بازیکن، مربی و پیشکسوت فوتبال آذربایجان بعد از مدتی که در بستر بیماری بودند، ساعاتی پیش جان به جان آفرین تسلیم کرد.

 

 

بیوک صباغ متولد سال 1315 تبریز بوده و به عنوان بازیکن با تیم منتخب آذربایجان شرقی به مقام قهرمانی ایران دست یافته و در کسوت مربیگری نیز تیم فوتبال این استان را در سال 1365 به نایب قهرمانی رسانده بود.

 

صباغ جزو اولین ملی‌پوشان فوتبال تبریز به شمار رفته و سابقه مربیگری در تیم های تراکتورسازی و ماشین‌سازی را نیز در کارنامه خود داشت.

 

رکنا درگذشت پدر فوتبال تبریز آقای بیوک صباغ را به خانواده ایشان و جامعه فوتبال تبریز تسلیت گفته، برای آن مرحوم رحمت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارد