بیوگرافی درک لانسفورد قهرمان مسترالمپیا 2023 با عکس

بیوگرافی کامل درک لانسفورد ورزشکار پرورش اندام و قهرمان مسترالمپیا 2023 با عکسها و اطلاعات شخصی این ورزشکار را در این بخش بخوانید.  بیوگرافی، زندگینامه، سوابق و افتخارات ورزشی درک لانسفورد قهر
بیوگرافی درک لانسفورد قهرمان مسترالمپیا 2023 با عکس

بیوگرافی کامل درک لانسفورد ورزشکار پرورش اندام و قهرمان مسترالمپیا 2023 با عکسها و اطلاعات شخصی این ورزشکار را در این بخش بخوانید. 

بیوگرافی، زندگینامه، سوابق و افتخارات ورزشی درک لانسفورد قهرمان مسترالمپیا 2023

درک لانسفورد متولد 1993 بدنساز آمریکایی است.  

قد درک لانسفورد ۱۶۷ سانتی است. 

سال‌های نخستین درک لانسفورد

درک لانسفورد از بدو تولد در پترزبورگ، ایندیانا کودکی بسیار فعال بود. در سال‌های نخستین، او نسبت به ورزش عشق پیدا کرد و در ورزش‌های مختلفی شرکت میکرد. به طور قابل توجه، او فوتبال را انتخاب کرد و همچنین موفقیت نسبی‌ در کشتی‌ در دبیرستان نیز داشت .

اما به هر حال، هنگامی که لانسفورد وارد کالج شد همه چیز تغییر کرد. متاسفانه، دانشکده ای که او به آن وارد شده بود برنامه ای در زمینه کشتی‌ نداشت. اما در هر صورت، لانسفورد نمیخواست به هیچ وجه تلاش‌های ورزشی خود را متوقف کند، بنابراین مجبور بود به سراغ دیگر ورزش‌ها برود. در عوض، او علاقه مند به کار با وزنه شد و این دری برای ورود به دنیای حرفه ای بدنسازی بود .

در ابتدا، لانسفورد برای گرفتن نتایج دلخواه خود دشواری‌های زیادی داشت. اما در ادامه او یک مربی‌ شخصی‌ به نام جیمز براون را پیدا کرد. هنگامی که این دو با هم جفت شدند، درک با توجه به راهنمایی های او توانست پیشرفت‌های جدی تری را در بدن خود شاهد باشد .

درک لانسفورد شروع به انجام تمرینات به شدت پر فشار کرد و توانست فیزیک بدنی فوق العاده ای را بسازد. در این مقطع بود که او یک مستند در مورد بدنسازی را تماشا کرد. او که از افرادی نظیر جی کاتلر و فیل هیث الهام گرفته بود، عشقش نسبت به این ورزش واقعا افزایش یافت. بنابراین، او تصمیم گرفت شانسش را در ساختن یک دوره حرفه ای بدنسازی امتحان کند .