• شنبه 11 تیر 1401 - 20:23
  • 241
  • 0 دیدگاه
  • اخبار ,

بیوگرافی سردار علی نصیری از فرماندهان سپاه + سوابق و عکس

بیوگرافی سردار علی نصیری از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کیست و سوابق و جزییات زندگی شخصی و همسر و فرزندان سردار نصیری را در این بخش از واضح نیوز بخوانید . بیوگرافی سردار نصیری با توجه به
بیوگرافی سردار علی نصیری از فرماندهان سپاه + سوابق و عکس

بیوگرافی سردار علی نصیری از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کیست و سوابق و جزییات زندگی شخصی و همسر و فرزندان سردار نصیری را در این بخش از واضح نیوز بخوانید .

بیوگرافی سردار نصیری

با توجه به جستجوی واضح نیوز , متاسفانه هیچ هیچ اطلاعاتی از زندگی شخصی از جمله بیوگرافی و محل تولد سردار نصیری وجود ندارد.

ماجرای خبر دروغ بازداشت سردار نصیری

سردار نصیری در واکنش به بازنشر شایعه بازداشتش که پس از ۳ سال مطرح شده، آن را بدلیل شکست‌های دشمنان از سپاه دانست و گفت: سرباز ولایت و پاسدار انقلاب هستم و خدا را شاکرم که حیات من در دفاع مقدس و سنگر پاسداری از نظام و انقلاب در سپاه رقم خورده است.

به گزارش مشرق، روزنامه نیویورک تایمز در روزهای اخیر مدعی بازداشت سردار نصیری به اتهام همکاری با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی (موساد) شد که این خبر مورد توجه رسانه‌های معاند نیز قرار گرفت.

طرح این ادعا در واقع بازنشر شایعه‌ای است که در سال 1398 و پس از مراسم تودیع سردار نصیری از فرماندهی حفاظت سپاه توسط رسانه‌های ضد انقلاب فارسی‌زبان مطرح شده بود و در همان مقطع نیز توسط سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه تکذیب و تاکتیکی نخ‌نما شده که معمولا پس از تغییر و تحولات سپاه توسط دشمنان مطرح می‌شود، عنوان شده بود.

سردار سرتیپ دوم پاسدار علی نصیری نیز که در همان مقطع طرح این شایعات را به دلیل نقش خود در حوزه‌های حفاظتی دانسته بود؛ در واکنش به بازنشر مجدد و غیر حرفه‌ای این شایعه که پس از تغییرات جدید سپاه و پس از 3 سال مجددا مطرح شده است، آن را به‌دلیل شکست‌های پی‌درپی نظام سلطه و صهیونیسم از سپاه به‌عنوان یکی از ارکان مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: این‌گونه اقدامات توسط دشمنان زخم‌خورده از انقلاب با هدف ناامید کردن مردم نسبت به سپاه و اقدامات موثر این نهاد مردمی و نیز مرهم گذاشتن بر شکست‌های‌شان صورت می‌پذیرد.

سردار نصیری با تاکید بر اینکه سرباز ولایت و پاسدار انقلاب اسلامی هستم، گفت: خداوند متعال را شاکرم که حیات من در دفاع مقدس و سنگر پاسداری از نظام و انقلاب اسلامی در سپاه پاسداران رقم خورده است و امیدوارم عاقبت بخیری و شهادت در این لباس مقدس برایم حاصل شود.