• جمعه 13 خرداد 1401 - 12:02
  • 3857
  • 0 دیدگاه

بیوگرافی سرهنگ علی اسماعیل زاده سپاه پاسداران و علت مرگ ؛ ترور یا مرگ طبیعی؟

واضح نیوز نظامی: جزئیات درگذشت علی اسماعیل زاده سرهنگ سپاه پاسداران و علت درگذشت و تکذیب خبر ترور سرهنگ علی اسماعیل زاده توسط خبرگزاری ایرنا را بخوانید . در پی انتشار خبر درگذشت سرهنگ علی اسماعیل
بیوگرافی سرهنگ علی اسماعیل زاده سپاه پاسداران و علت مرگ ؛ ترور یا مرگ طبیعی؟

واضح نیوز نظامی: جزئیات درگذشت علی اسماعیل زاده سرهنگ سپاه پاسداران و علت درگذشت و تکذیب خبر ترور سرهنگ علی اسماعیل زاده توسط خبرگزاری ایرنا را بخوانید .

در پی انتشار خبر درگذشت سرهنگ علی اسماعیل زاده نیروی قدس سپاه پاسداران ،  خبرگزاری ایرنا گزارش‌های مربوط به ترور را رد کرده است.

تکذیب ترور سرهنگ علی اسماعیل زاده توسط ایرنا 

خبرگزاری ایرنا با انتشار یک توییت به نقل از مقام‌های آگاه، اخبار منتشر شده به وسیله «رسانه‌های معاند» را رد کرده و نوشته که در روزهای گذشته «یکی از پاسداران در سانحه‌ای در منرل مسکونی خود جانش را از دست داده است.»

ایرنا خبرگزارى دولت نوشت:

یک منبع آگاه با تکذیب اخبار منتشر شده از سوی برخی رسانه‌های معاند مبنی بر ترور یکی از فرماندهان نیروی قدس سپاه، آن را جنگ روانی و خبرسازی کذب برشمرد.

در پی انتشار اخباری از سوی برخی رسانه‌ها مبنی بر ترور یکی از فرماندهان نیروی قدس سپاه، یک منبع آگاه ضمن تکذیب این اخبار، انتشار اخباری از این دست را جنگ روانی و خبرسازی کذبرسانه‌های معاند برشمرد.

این منبع آگاه تاکید کرد: روزهای گذشته یکی از پاسداران در سانحه‌ای در منزل مسکونی خود جانش را از دست داد که علت وقوع آن دردست بررسی است.

برخی رسانه‌های معاند از ساعاتی پیش مدعی ترور یکی از فرماندهان نیروی قدس سپاه به نام سرهنگ پاسدار علی اسماعیل زاده در کرج شده بودند.

 صابرین‌نیوز : سرهنگ اسماعیل‌زاده در اثر سقوط از بالکن خانه‌اش در غرب تهران از دنیا رفته است. 

منبع خبر: توییتر ایرنا -صابرین نیوز 

سلب مسؤولیت خبری : واضح نیوز انتشار دهنده این خبر به نقل از خبرگزاری های دیگر میباشد)