• جمعه 31 شهریور 1402 - 18:28
  • 132
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

بیوگرافی علیرضا مهمدی کشتی فرنگی اهل ایذه + عکس و سوابق ورزشی 

واضح نیوز: بیوگرافی علیرضا مهمدی کشتی فرنگی اهل کجاست و چند سال دارد همراه با عکس و سوابق ورزشی و همسر علیرضا مهمدی کیست؟  زندگینامه و سوابق ورزشی علیرضا مهمدی علیرضا مهمدی کشتی‌گیر فرنگ
بیوگرافی علیرضا مهمدی کشتی فرنگی اهل ایذه + عکس و سوابق ورزشی 

واضح نیوز: بیوگرافی علیرضا مهمدی کشتی فرنگی اهل کجاست و چند سال دارد همراه با عکس و سوابق ورزشی و همسر علیرضا مهمدی کیست؟ 

زندگینامه و سوابق ورزشی علیرضا مهمدی

علیرضا مهمدی کشتی‌گیر فرنگی‌کار ایران اهل شهرستان ایذه خوزستان متولد 1381 بوده و 21 سال سن دارد او در سال 1402 به تیم ملی کشتی فرنگی ایران دعوت شد و در مسابقات جهانی 2023 توانست با شکست رقبای خود به فینال مسابقات راه پیدا کند و نشان بدهد یکی از پدیده های اماده کشتی فرنگی ایران است.

افتخارات و سوابق ورزشی

از افتخارات وی می‌توان به کسب مدال برنز مسابقات قهرمانی کشتی آسیا ۲۰۲۳ و مدال طلای مسابقات قهرمانی جوانان جهان اشاره کرد.

 ازدواج و همسر

علیرضا مهمدی هنوز ازدواج نکرده و مجرد میباشد.  

شروع کشتی

علیرضا مهمدی دارای یک برادر بزرگتر بوده که کشتی میگرفته است و از طریق برادرش با کشتی آشنا شده است و موفق شده که روی تشک کشتی گام بگذارد و مراحل موفقیت را در این رشته ورزشی یکی پس از دیگری طی کند.

علیرضا مُهمدی در سال 1392 وارد کشتی شد و زیر نظر ملک محمد بویری تکنیک های کشتی را فرا گرفت و در سال 1394 به شکل حرفه ای این رشته را دنبال کرد و موفق شد که مدال طلای مسابقات قهرمانی جوانان جهان را کسب کند بسیاری از پیشکسوتان کشتی معتقد هستند که او یکی از پدیده های کشتی فرنگی میباشد.

مجله شبونه