• چهارشنبه 01 تیر 1401 - 19:40
  • 290
  • 0 دیدگاه

بیوگرافی فرهاد اصلانی و همسرش مژده دانش پژوه و فرزندانش + عکسها و زندگی شخصی

بیوگرافی و عکسهای فرهاد اصلانی و همسرش مژده دانش پژوه با اطلاعات زندگی شخصی و فرزندش هانا اصلانی و ماجرای اتهام آزار جنسی فرهاد اصلانی و عکس فرزند فرهاد اصلانی و مژده دانش پژوه و اینستاگرام فرهاد اصلا
بیوگرافی فرهاد اصلانی و همسرش مژده دانش پژوه و فرزندانش + عکسها و زندگی شخصی

بیوگرافی و عکسهای فرهاد اصلانی و همسرش مژده دانش پژوه با اطلاعات زندگی شخصی و فرزندش هانا اصلانی و ماجرای اتهام آزار جنسی فرهاد اصلانی و عکس فرزند فرهاد اصلانی و مژده دانش پژوه و اینستاگرام فرهاد اصلانی و همسرش مژده دانش پژوه بخوانید 

فرهاد اصلانی از جمله بازیگران پرکار سینما و تلویزیون ایران است که در نقش های زیادی ایفای نقش کرده است. در ادامه بیوگرافی و اطلاعات کامل درباره فرهاد اصلانی را مرور کنید

بیوگرافی کامل فرهاد اصلانی بازیگر

فرهاد اصلانی متولد سال ۱۳۴۵ در شهر بیجار در استان کردستان است.

در سال ۷۰ یک دوره ی ۲ ساله ی بازیگری را در فرهنگسرای نیاوران گذارند و در همان دوران برای اولین بار با نمایش «هملت» به کارگردانی قطب الدین صادقی در تئاتر شهر روی صحنه رفت.

پس از آن در همان سال از طریق محمدرضا شریفی نیا برای بازی در سریال «امام علی» به داود میرباقری معرفی شد و به این ترتیب برای نخستین بار جلوی دوربین رفت. البته تولید این سریال پروسه ای چند ساله داشت به همین دلیل اولین کار تصویری که از فرهاد اصلانی پخش شد، سریال «همسایه ها» ساخته ی حسن فتحی بود که در سال ۷۲ روی آنتن رفت.

بیوگرافی فرهاد اصلانی و همسرش مژده دانش پژوه و فرزندانش

در سال ۷۳ با بازی در فیلم «روسری آبی» به کارگردانی رخشان بنی اعتماد وارد سینما شد.

او از آن زمان در فیلم ها و سریال های زیادی حضور داشته است، از جمله سریال های تلویزیونی کیف انگلیسی، داستان یک شهر، پلیس جوان، خانه ای در تاریکی، وفا، راه بی پایان، گاو صندوق، آشپزباشی و مختارنامه و فیلم های سینمایی سفر به چزابه، یه حبه قند، زندگی خصوصی، پل چوبی، مستانه، کلاشینکف، ساکن طبقه وسط، عصر یخبندان، دختر، مغزهای کوچک زنگ زده، جن زیبا، متری شش و نیم و برادران لیلا.

بیوگرافی فرهاد اصلانی و همسرش مژده دانش پژوه و فرزندانش + عکسها و زندگی شخصی

او در سال ۹۰ در فیلم خرس، زندگی خصوصی و من مادر هستم نقش آفرینی کرد که توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد جشنواره فجر آن سال را به خاطر بازی اش در دو فیلم اول دریافت کند.

در سال ۹۵ برای نقش آفرینی اش در فیلم «دختر» ساخته ی رضا میرکریمی، جایزه جشنواره بین المللی فیلم مسکو را دریافت کرد.

او شبکه نمایش خانگی را هم با سریال های ساخت ایران، شاهگوش، هیولا و یاغی تجربه کرده است.

بیوگرافی فرهاد اصلانی و همسرش مژده دانش پژوه و فرزندانش + عکسها و زندگی شخصی

همسر فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی با مژده دانش پژوه ازدواج کرده است.

بیوگرافی مژده دانش پژوه

مژده دانش پژوه متولد سال ۱۳۴۹ نقاش ، کاریکاتوریست و مجسمه ساز است. او فعالیت خود را از سال ۱۳۷۲ آغاز کرده و مدرک تحصیلی وی کارشناسی چاپ از دانشگاه الزهرا است.

دختر فرهاد اصلانی و مژده دانش پژوه

این زوج دختری به نام هانا اصلانی دارند که متولد دهه ۷۰ است و در حیطه هنر تحصیل کرده و فعالیت دارد.