• سه شنبه 24 خرداد 1401 - 0:07
  • 708
  • 0 دیدگاه

تاریخ اعزام حجاج به حج تمتع ۱۴۰۱ + تاریخ برگشت

۲۶ خرداد اعزام نخستین گروه حجاج خراسان به عربستان نخستین پرواز حجاج خراسان ۲۶ خرداد ماه انجام خواهد شد. واضح نیوز اجتماعی: جزئیات پروازهای زائران حج تمتع از خراسان رضوی اظهار کرد: ۴۰ کاروان از خرا
تاریخ اعزام حجاج به حج تمتع ۱۴۰۱ + تاریخ برگشت

۲۶ خرداد اعزام نخستین گروه حجاج خراسان به عربستان

نخستین پرواز حجاج خراسان ۲۶ خرداد ماه انجام خواهد شد.

واضح نیوز اجتماعی: جزئیات پروازهای زائران حج تمتع از خراسان رضوی اظهار کرد: ۴۰ کاروان از خراسان رضوی، پنج کاروان از خراسان شمالی و یک کاروان از خراسان جنوبی با ۲۳ پرواز از فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد به سفر حج اعزام خواهند شد.

تاریخ اعزام حجاج ۱۴۰۱

وی ادامه داد: اولین پرواز حجاج خراسان ساعت ۸:۲۰ پنجشنبه، ۲۶ خرداد ماه به مقصد جده صورت خواهد گرفت که ۱۲۰ زائر از خراسان رضوی و ۱۴۰ زائر از خراسان شمالی با این پرواز به سرزمین وحی مشرف خواهند شد.

خداشناس گفت: مقصد ۶ پرواز از مشهد به جده خواهد بود که زائران ۱۰ کاروان از خراسان رضوی با ۱۱۶۵ زائر و سه کاروان از خراسان شمالی با ۳۲۷ زائر را به عربستان منتقل خواهد کرد. تمام زائران این ۶ پرواز ابتدا به مکه و سپس به مدینه مشرف می‌شوند.

مدیر روابط عمومی سازمان حج و زیارت خراسان رضوی ادامه داد: ۱۷ پرواز از فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد نیز ابتدا به مدینه منوره خواهد بود که شروع این پروازها از ۳۱ خرداد صورت خواهد گرفت. طی این پروازها ۳۰ کاروان از خراسان رضوی با ۳۹۰۰ زائر، ۲ کاروان از خراسان شمالی با ۲۲۸ زائر و یک کاروان از خراسان جنوبی با ۷۸ زائر به مدینه منوره اعزام خواهند شد.

خداشناس اضافه کرد: همچنین ۳۰ کاروان با ۳۹۰۰ زائر در قالب کاروان‌های مدینه قبل و ۱۰ کاروان با ۱۱۶۵ زائر در قالب کاروان‌های مدینه بعد از خراسان رضوی در حج ۱۴۰۱ به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

مدیر روابط عمومی سازمان حج و زیارت خراسان رضوی افزود: از ۴۰ کاروان خراسان رضوی ۲۲ کاروان با ۲۹۰۰ نفر از مشهد و ۱۸ کاروان از شهرستان‌های خراسان رضوی با ۲۱۶۵ نفر به حج امسال مشرف خواهند شد. / ایسنا