• دوشنبه 24 مهر 1402 - 10:26
  • 203
  • 0 دیدگاه

تاریخ دقیق نمایشگاه ایپاس 1402 (لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی ) 24 مهر برگزار می شود

 بیستمین نمایشگاه لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (ایپاس) در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) آغاز به کار کرد.نمایشگاه ایپاس در تاریخ 24 الی 27 مهرماه 1402 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می&
تاریخ دقیق نمایشگاه ایپاس 1402 (لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی ) 24 مهر برگزار می شود

 بیستمین نمایشگاه لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (ایپاس) در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) آغاز به کار کرد.نمایشگاه ایپاس در تاریخ 24 الی 27 مهرماه 1402 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

سردار هادی درویش؛ رئیس بنیاد تعاون فراجا در آیین افتتاحیه بیستمین نمایشگاه لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (ایپاس) اظهار کرد: بیش از 220 شرکت تولیدکننده، صنعتگران و مخترعین ایرانی در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند. در واقع بیش از 70 درصد شرکت کنندگان ایرانی هستند.

وی افزود: 6 شرکت خارجی به طور مستقیم و 60 شرکت به نمایندگی از کشورهای خا جی در این نمایشگاه حضور دارند.

رئیس بنیاد تعاون فراجا بیان کرد: ارتقا کمی و کیفی تجهیزات ایمنی و امنیتی، رواج فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی و امنیتی، برقراری ارتباط بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان و قطع واسطه گری از اهداف این نمایشگاه است.

در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی امنیتی و ایمنی 35 برند مطرح در زمینه تولید تجهیزات ایمنی از 16 کشور (6کشور خارجی به صورت مستقیم و سایر کشورها با اعزام نمایندگان خود) حضور دارند.