تاریخ شروع ثبت نام مرحله سوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه از تاریخی خواهد بود؟

مدیر سامانه یکپارچه می‌گوید: هنوز اطلاعیه فروش خودرو در سامانه یکپارچه ازسوی سازمان حمایت به ما ارسال نشده است تا بارگزاری اطلاعات انجام و اجرای طرح آغاز شود. به گزارش واضح نیوز ، چند روزی است ک
تاریخ شروع ثبت نام مرحله سوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه از تاریخی خواهد بود؟

مدیر سامانه یکپارچه می‌گوید: هنوز اطلاعیه فروش خودرو در سامانه یکپارچه ازسوی سازمان حمایت به ما ارسال نشده است تا بارگزاری اطلاعات انجام و اجرای طرح آغاز شود.

به گزارش واضح نیوز ، چند روزی است که بحث فروش خودرو در سامانه یکپارچه مطرح است اما هنوز زمان دقیقی برای آن اعلام نشده و فقط بنا بر اظهارات مدیر روابط عمومی شورای رقابت قرار است در این مرحله از فروش مازاد تولید خودروسازان و محصولات جدید عرضه شود.

البته این مقام مسئول تأکید کرده است که سامانه فروش یکپارچه خودرو همچنان پابرجاست و در حال حاضر با کمبود تقاضا روبرو هستیم.

البته باید این نکته را در نظر گرفت که در این طرح فروش، ایران خودرو و سایپا حضور ندارند و قرار است محصولات جدید به همراه خودروهای مونتاژی در سامانه به فروش برسد.

 مدیر سامانه یکپارچه در همین ارتباط به خبرنگار تسنیم، می‌گوید: هنوز اطلاعیه فروش خودرو در سامانه یکپارچه ازسوی سازمان حمایت به ما ارسال نشده است تا بارگزاری اطلاعات انجام و اجرای طرح آغاز شود.

وی افزود: به نظر می‌رسد طی روزهای آینده این موضوع تعیین تکلیف شده و مرحله سوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه انجام شود.(تسنیم)