تبلیغات بنری
سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا با تشریح جزئیات پرداخت وام‌های یک، یک و نیم و ۲ میلیون تومانی از آغاز پرداخت وام به یارانه‌بگیران از ۴ اردیبهشت خبر داد. حسین میرزایی با اشاره به اینکه تمام کسانی که در لیست یارانه‌بگیران قرار دارند مشمول دریافت وام یک میلیون تومانی کرونا هستند، اظهار کرد: همانطور که طی اطلاعیه‌های متعدد اعلام شده، برای دریافت این وام صرفاً ارسال شماره ملی سرپرست خانوار به شماره 6369 کفایت می‌کند. وی تصریح کرد: سرپرستان خانوار باید شماره ملی خود را از طریق سیم‌کارتی…
تاریخ واریز وام یک میلیونی یارانه ای کرونا اعلام شد

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا با تشریح جزئیات پرداخت وام‌های یک، یک و نیم و ۲ میلیون تومانی از آغاز پرداخت وام به یارانه‌بگیران از ۴ اردیبهشت خبر داد.

حسین میرزایی با اشاره به اینکه تمام کسانی که در لیست یارانه‌بگیران قرار دارند مشمول دریافت وام یک میلیون تومانی کرونا هستند، اظهار کرد: همانطور که طی اطلاعیه‌های متعدد اعلام شده، برای دریافت این وام صرفاً ارسال شماره ملی سرپرست خانوار به شماره 6369 کفایت می‌کند.

وی تصریح کرد: سرپرستان خانوار باید شماره ملی خود را از طریق سیم‌کارتی که به‌نام خودشان است به شماره 6369 ارسال کنند و در غیر این صورت مورد پذیرش نیست؛ سرپرستان یارانه‌بگیر پس از دریافت پیامک با سر شماره V.REFAH در صورت رضایت برای دریافت وام یک میلیون تومانی کد ملی خود را به شماره 6369 ارسال کنند.

میرزایی افزود: تعداد سرپرستان خانواری که فاقد سیم‌کارت هستند، 2 میلیون و 500 نفر است و این افراد نیز برای دریافت وام یک میلیون تومانی باید نسبت به تهیه سیم کارت به‌نام خود اقدام کنند.

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا خاطرنشان کرد: یکی از راه‌های احراز هویت افراد برای دریافت وام اشاره شده داشتن سیم‌کارت به نام سرپرست خانوار است و به همین دلیل است که داشتن سیم‌کارت به‌نام سرپرست خانوار الزامی است که این افراد باید هر چه سریعتر برای تهیه سیم کارت اقدام کنند.

وی با اشاره به مشکلات پیش آمده از روز گذشته برای برخی از هموطنان برای تهیه سیم کارت‌های رایگان اعلام شده تصریح کرد: پس از تشکیل صفوف از سوی افراد برای تهیه سیم کارت، وزیر ارتباطات دستور داد که سیم‌کارت به صورت رایگان و بدون نیاز به مراجعه حضوری و از طریق اداره پست در اختیار افراد قرار گیرد.