• جمعه 13 خرداد 1401 - 14:17
  • 551
  • 0 دیدگاه

تاریخ و ساعت تشییع جنازه و خاکسپاری مهدی صباغی + محل دفن

تاریخ ساعت محل دفن مهدی صباغی بازیگر پیشکوت سینما و تلویزیون ایران بزودی مشخص خواهد شد.  مهدی صباغی در قطعه هنرمندان بهشت رضا (ع) به خاک سپرده خواهد شد. واضح نیوز فرهنگ و هنر: محمد حسین‌زاد
تاریخ و ساعت تشییع جنازه و خاکسپاری مهدی صباغی + محل دفن

تاریخ ساعت محل دفن مهدی صباغی بازیگر پیشکوت سینما و تلویزیون ایران بزودی مشخص خواهد شد.  مهدی صباغی در قطعه هنرمندان بهشت رضا (ع) به خاک سپرده خواهد شد.

واضح نیوز فرهنگ و هنر: محمد حسین‌زاده ضمن تسلیت درگذشت مهدی صباغی، در رابطه با مراسم تشییع و تدفین وی اظهار کرد: اصل برنامه تدفین پیکر

برعهده خانواده وی است و ما منتظر تصمیم آن‌ها هستیم و پس از اعلام آن‌ها از طریق معاونت هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی افزود: تا جایی که اطلاع دارم خاکسپاری ایشان در قطعه هنرمندان بهشت رضا (ع) مشهد قطعی است، اما برای زمان تدفین منتظر تصمیم خانواده مرحوم صباغی هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مهدی صباغی جزو بازیگران خوب، متعهد و تاثیرگذار مشهد بود و درگذشت او را به جامعه هنری تسلیت عرض می‌کنیم.

مهدی صباغی که در یک سال اخیر دچار بیماری آلزایمر شده بود و در بستر بیماری بود، چند ماهی نتوانسته بود که در هیچ‌یک از برنامه‌های رادیویی و نمایشی حضور یابد و در نهایت صبح امروز، ۱۳ خردادماه دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.

از آثار وی می‌توان به فیلم‌های زمزمه، طوبی، تماس، سایه خیال، بازگشت قهرمان، گرگ‌های گرسنه، سلطان، راننده شخصی، صورتی، گل یخ، کافه ستاره، ستاره‌ها، عاشق، راننده تاکسی، آخرین نقش، مهتاب روی سکو، زنان ونوسی مردان مریخی، آسمان هشتم و مرز خوشبختی اشاره کرد.