• دوشنبه 08 آبان 1402 - 13:09
  • 84
  • 0 دیدگاه

تاریخ پخش پایتخت 7 چه زمانی خواهد بود + آخرین اخبار از ساخت سریال پایتخت فصل 7

نوروز و رمضان 1403 با سریال پایتخت فصل 7 و توضیحات و اخرین اخبار از عوامل ساخت این سریال را در این بخش بخوانید همواره این‌گونه بوده که نخستین دعوت برای تولید، از سوی سازمان به عمل آمده و سپس

نوروز و رمضان 1403 با سریال پایتخت فصل 7 و توضیحات و اخرین اخبار از عوامل ساخت این سریال را در این بخش بخوانید

همواره این‌گونه بوده که نخستین دعوت برای تولید، از سوی سازمان به عمل آمده و سپس جلسه‌ای میان دو طرف برگزار شده و قرارومدارها برای تولید فصل جدید سریال گذاشته می‌شود. این قاعده، لااقل در مورد سریال پایتخت به این ترتیب بوده که همواره دعوت نخست از سوی سازمان صورت گرفته است و در شرایط کنونی، هنوز هیچ دعوتی از سوی سازمان برای تولید فصل هفتم صورت نگرفته است.

هیچ اختلافی بین گروه تولید «پایتخت» وجود ندارد و این عزم وجود دارد که برخلاف برخی گمانه‌ها مبنی بر دشوار بودن جمع شدن این تیم، در صورت دعوت سازمان و رسیدن به تفاهم، همان تیم دور هم جمع شده و فصل هفتم پایتخت را تولید کنند
بنابراین چگونه است که مدیران رده بالای تلویزیون، در صحبت‌های خود، مستقیما عنوان می‌کنند که خواستار تولید فصل جدیدی از سریال پایتخت هستند اما در عمل، هیچ دعوتی از آقایان مقدم و تنابنده و خانم غفوری به عمل نمی‌آورند؟

پیگیری خبرنگار ایرنا، موید این نکته است که هیچ اختلافی بین گروه نیست و این عزم وجود دارد که برخلاف گمانه‌های موجود مبنی بر دشوار بودن جمع شدن این تیم، در صورت دعوت سازمان و رسیدن به تفاهم، همان تیم دور هم جمع شده و فصل هفتم پایتخت را تولید کنند.

بنابراین اکنون، بزرگ‌ترین مانعی که سبب شده تا هیچ خبری از فصل هفتم پایتخت نباشد، عدم‌دعوت سازمان از تیم سازنده برای تولید فصل جدید این سریال است.

تلویزیون اکنون مدتی است که با فشار گسترده‌ای از سوی مردم مبنی بر تولید فصل هفتم سریال پایتخت مواجه شده است. فشاری که سبب شده تا مردم در شبکه‌های مجازی و خبرنگاران از مدیران این رسانه، درباره آینده این سریال سوالاتی داشته باشند بنابراین در شرایط موجود، باید راهکاری اندیشید تا اولا: با ارائه یک درخواست، مقدمات تولید پرمخاطب‌ترین سریال یک دهه اخیر تلویزیون فراهم شده و ثانیا: در صورت وفاق در میان مدیران سازمان مبنی بر عدم‌تولید این سریال، زمینه انتقال فرآیند تولیداتی این سریال به شبکه نمایش خانگی فراهم شود تا این سریال بتواند در مدیومی جدید، به مخاطبان انبوه خود عرضه شود.

البته که صورت زیبا و شکل حرفه‌ای قضیه آن است که تلویزیون، خود، زمینه تولید فصل هفتم را فراهم آورد چرا که یک بازی چند سر برد برای این رسانه محسوب می‌شود: هم اعتماد کمرنگ بسیاری از مخاطبان خود را بازگردانده و تلاشی جدی در مسیر رسیدن به جایگاه مرجعیت خبری است؛ هم اینکه اصل حرفه‌ای رسانه را حفظ کرده و تلاش خود برای تقویت جایگاه مردمی را نشان می‌دهد و هم آن‌که عایدی مالی بسیارمناسبی از بابت پخش این سریال به دست می‌آورد که تمام اینها قطعا محبوبیت و جایگاه تلویزیون را به نسبت آنچه امروز دارد، بیشتر خواهد کرد.

نوروز سال ۱۴۰۳ نیز با ماه مبارک رمضان تلاقی پیدا کرده است و این مناسبت، اهمیت یک برنامه‌ریزی مدون را برای این آنتن طلایی، بیشتر کرده است. این یک خواست حداکثری است که فصل هفتم پایتخت به نوروز ۱۴۰۳ برسد؛ خواستی که با چراغ سبز و امیدآفرینی مدیران رده بالای تلویزیون، اکنون بسیار پررنگ شده است.

امیدواریم که این امیدآفرینی، به رضایت حداکثری مردم کشور منجر شود علی‌الخصوص که امید، به‌عنوان کلیدواژه این سال‌های رهبر معظم انقلاب، به عنوان سرفصل تمامی دستگاه‌ها لحاظ شده و امیدواریم که تلویزیون نیز با سرلوحه قرار دادن این کلیدواژه، نوروز و رمضانی به یاد ماندنی را در سال ۱۴۰۳ رقم بزند.