• جمعه 13 خرداد 1401 - 9:42
  • 251
  • 0 دیدگاه

تصادف شدید در محور آستارا -اردبیل ۷ مصدوم (شامگاه پنجشنبه ۱۲ خرداد)

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان آستارا گفت: در تصادف سه دستگاه خودرو کامیون بنز با سمند و پژو پارس در جاده آستارا - اردبیل، منطقه «بی بی یانلو»، هفت نفر مصدوم شدند. بابک حیدرزاده در گ
تصادف شدید در محور آستارا -اردبیل ۷ مصدوم (شامگاه پنجشنبه ۱۲ خرداد)

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان آستارا گفت: در تصادف سه دستگاه خودرو کامیون بنز با سمند و پژو پارس در جاده آستارا - اردبیل، منطقه «بی بی یانلو»، هفت نفر مصدوم شدند.

بابک حیدرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: تصادف سه دستگاه خودرو کامیون بنز با سمند و پژو پارس در جاده آستارا - اردبیل منطقه «بی بی یانلو»، در ساعت ۲۲:۳۲ شامگاه پنجشنبه دوازدهم خرداد ماه_ اتفاق افتاد که بلافاصله نیروهای هلال‌احمر پایگاه صیادلر برای امدادرسانی در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: در این حادثه به علت شدت برخورد سه خودرو با یکدیگر، هفت نفر از سرنشین خودروهای سواری دچار مصدومیت شده و توسط نیروهای هلال‌احمر و اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی آستارا منتقل شدند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان آستارا با بیان اینکه عملیات امدادرسانی به مصدومان حادثه، بیش از یک ساعت طول کشید، اضافه کرد: علت تصادف از سوی کارشناسان در دست بررسی است.

وی خاطرنشان کرد: پنج امدادگر آموزش‌دیده هلال‌احمر به همراه یک خودرو نجات و یک دستگاه آمبولانس در پایگاه امداد و نجات جاده‌ای صیادلر شهرستان آستارا برای ارائه کمک به حادثه‌دیدگان و در راه ماندگان احتمالی در محور آستارا - اردبیل به صورت ۲۴ ساعته در حال آماده‌باش هستند.

حیدرزاده ادامه داد: شهروندان و مسافران در هنگام بروز حوادث جاده‌ای با شماره تلفن ۱۱۲ ندای امداد آستارا تماس بگیرند و از خدمات امداد و نجات بهره‌مند شوند.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و در همسایگی کشور جمهوری آذربایجان واقع شده است.