• چهارشنبه 18 خرداد 1401 - 9:47
  • 617
  • 0 دیدگاه

تصاویر واژگونی قطار طبس - یزد | عکس های امدادرسانی به مصدومان واژگونی قطار امروز طبس یزد

تصاویری از واژگونی قطار طبس یزد با ۵۰ مصدوم و ۱۰ کشته / فوت 10 نفر در حادثه خروج قطار مسافربری از ریل / امدادرسانی 16 دستگاه ‌آمبولانس به حادثه‌دیدگان امدادرسانی برای مصدومان حادثه با جدی
تصاویر واژگونی قطار طبس - یزد | عکس های امدادرسانی به مصدومان واژگونی قطار امروز طبس یزد

تصاویری از واژگونی قطار طبس یزد با ۵۰ مصدوم و ۱۰ کشته / فوت 10 نفر در حادثه خروج قطار مسافربری از ریل / امدادرسانی 16 دستگاه ‌آمبولانس به حادثه‌دیدگان

امدادرسانی برای مصدومان حادثه با جدیت در حال انجام است. 

واژگونی قطار طبس یزد

ابوالحسن میرجلیلی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی در این ارتباط اظهار داشت: در حال حاضر 4 دستگاه آمبولانس در محل حادثه مستقرند و 12 دستگاه دیگر نیز به این منطقه اعزام شده‌اند.

وی از انتقال مصدومان به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی خبر داد و گفت: تجهیزات پزشکی، کادر درمان و متخصصین جراحی و ارتوپدی به وسیله بالگرد در حال اعزام به محل هستند.

تصاویر واژگونی قطار طبس یزد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه سه فروند بالگرد استان ‌ای خراسان‌جنوبی، خراسان‌رضوی و یزد هم به محل حادثه اعزام شده‌اند، تصریح کرد: اتوبوس آمبولانس شهرستان فردوس نیز برای استقرار در محل حادثه اعزام شده است.

میرجلیلی با تأکید بر اینکه با دستور استاندار کلیه امکانات لازم برای خدمات‌دهی به مصدومان و مسافران این قطار فراهم شده، مطرح کرد: برای انتقال مسافران به شهر یزد، قطار جایگزین لحاظ شده است.

آخرین خبرها از واژگونی قطار طبس یزد امروز چهارشنبه

وی متذکر شد: با دستور استاندار مسئولان و مدیران مرتبط با حوزه بحران استان در محل حادثه حضور پیدا می‌کنند تا در جلسه بحران شرکت نمایند، با این وجود بنا به تأکید استاندار خراسان‌جنوبی، همه خدمات‌دهی‌ها قبل از تشکیل جلسه بحران آغاز شده تا شرایط به درستی مدیریت شود.

آمار فوتی های قطار واژگون شده طبس یزد

فوت 10 نفر در حادثه خروج قطار مسافربری از ریل

علی‌اکبر رحیمی فرماندار ویژه طبس در این ارتباط با بیان اینکه ‌تاکنون فوت 10 نفر در حادثه خروج قطار مسافربری از ریل در محور طبس - یزد توسط نیروهای امدادی حاضر در صحنه گزارش شده است، اظهار داشت: بامداد امروز چهار واگن این قطار از ریل خارج شد و تمامی یگان‌های امدادی هلال احمر، اورژانس و راه آهن اکنون در محل حضور دارند.

وی با بیان اینکه ‌آماری که اورژانس به ما داده است 12 مصدوم نیاز به اعزام داشتند ولی امکان افزایش این آمار با توجه به شدت حادثه وجود دارد، افزود: نیروهای امدادی هنوز در حال بررسی واگن‌ها و شناسایی مجروحان یا فوتی‌های احتمالی هستند.

قطار واژگون شده, قطار طبس یزد

فرماندار طبس با اشاره به اعزام 12 آمبولانس به محل حادثه تصریح کرد: بالگرد نیز از یزد و قطار از طبس در حال اعزام است تا مجروحان به طبس منتقل کنند و سپس به یزد انتقال داده شوند. 

تصاویر واژگونی قطار طبس یزد امروز چهارشنبه

وی درباره علت خروج قطار از ریل خاطرنشان کرد: قطار با دستگاه زیرکوبی که در ریل وجود داشته برخورد کرده است و باید برای علت دقیق این حادثه بررسی های بیشتری صورت گیرد.