• یکشنبه 14 آبان 1402 - 17:41
  • 1111
  • 0 دیدگاه

وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴٠۲ به علت آلودگی هوا

آخرین وضعیت از خبر تعطیلی مدارس و ادارات به دلیل الودگی هوا دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴٠۲ به علت گرد و غبار و آلودگی هوا را در این گزارش بخوانید.  اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش آلاینده‌های
وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴٠۲ به علت آلودگی هوا

آخرین وضعیت از خبر تعطیلی مدارس و ادارات به دلیل الودگی هوا دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴٠۲ به علت گرد و غبار و آلودگی هوا را در این گزارش بخوانید. 

اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش آلاینده‌های جوی به ویژه ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون در نیمه جنوبی تهران و تداوم آلودگی تا روز سه‌شنبه ۱۶ ابان خبر داد.

اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه‌ای نسبت به افزایش آلودگی هوا در روزهای آینده هشدار داد.

این اطلاعیه بدین شرح است:

در پی پایداری نسبی هوا و یا عدم وزش باد قابل ملاحظه از شنبه تا سه‌شنبه افزایش آلاینده‌های جوی به ویژه ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون در نیمه جنوبی تهران، به‌ویژه پیشوا، قدس، ری، شهریار، قرچک، ملارد، ورامین، پاکدشت، اسلامشهر پیش‌بینی می‌شود.

کاهش ترددهای غیر ضروری به ویژه برای کودکان و سالمندان و افراد دارای بیماری‌های قلبی و تنفسی، پرهیز از فعالیت‌های ورزشی و پرتحرک به طور طولانی مدت در فضای باز، استفاده از ناوگان عمومی حمل و نقل، مدیریت منابع آلاینده ثابت و متحرک توصیه می‌شود.

آیا فردا دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ مدارس تهران به علت آلودگی هوا تعطیل است؟

اما امسال یکی از مسئولین آموزش و پرورش اعلام کرده است که دیگر تعطیلات زیادی برای مدارس نخواهیم داشت و به ندرت و آن هم در شرایط حاد مدارس تعطیل می شوند.

تا این لحظه تنظیم خبر، فردا دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ مدارس تعطیل نیست و همه دانش آموزان باید در مدرسه حاضر بشوند.