• شنبه 13 آبان 1402 - 16:39
  • 2606
  • 0 دیدگاه
  • اخبار ,

وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴٠۲ به علت آلودگی

آخرین وضعیت از خبر تعطیلی مدارس و ادارات به دلیل الودگی هوا یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴٠۲ به علت گرد و غبار و آلودگی هوا را در این گزارش بخوانید.  اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زردرنگ آورده
وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴٠۲ به علت آلودگی

آخرین وضعیت از خبر تعطیلی مدارس و ادارات به دلیل الودگی هوا یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴٠۲ به علت گرد و غبار و آلودگی هوا را در این گزارش بخوانید. 

اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زردرنگ آورده است: در پی پایداری نسبی هوا و یا عدم وزش باد قابل ملاحظه از شنبه تا سه‌شنبه (۱۳ تا ۱۶ آبان‌ماه) افزایش آلاینده‌های جوی به ویژه ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون در نیمه جنوبی تهران، به‌ویژه پیشوا، قدس، ری، شهریار، قرچک، ملارد، ورامین، پاکدشت، اسلامشهر پیش‌بینی می‌شود.

آیا فردا یکشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ مدارس تهران به علت آلودگی هوا تعطیل است؟

برخی از دانش آموزان به دنبال اخبار تعطیلی مدارس به دلیل آلودگی هوا هستند.

بعضی از مدارس مناطق ایران به خاطر آلودگی هوا، برخی شهرها به علت گرد و غبار و دیگر شهرها نیز به دلیل سرما پارسال گهگاهی تعطیل و یا به صورت آموزش مجازی برگزار می شدند.

اما امسال یکی از مسئولین آموزش و پرورش اعلام کرده است که دیگر تعطیلات زیادی برای مدارس نخواهیم داشت و به ندرت و آن هم در شرایط حاد مدارس تعطیل می شوند.

تا این لحظه تنظیم خبر، فردا یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ مدارس تعطیل نیست و همه دانش آموزان باید در مدرسه حاضر بشوند.

اداره کل هواشناسی استان تهران کاهش ترددهای غیر ضروری به ویژه برای کودکان و سالمندان و افراد دارای بیماری‌های قلبی و تنفسی، پرهیز از فعالیت های ورزشی و پرتحرک بطور طولانی مدت در فضای باز، استفاده از ناوگان عمومی حمل و نقل، مدیریت منابع آلاینده ثابت و متحرک را توصیه می‌کند.

پایگاه خبری و اطلاع رسانی واضح نیوز