• یکشنبه 18 اردیبهشت 1401 - 19:31
  • 178
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

توافق پرسپولیس با یک ستاره لیگ برتری در نقل و انتقالات 1401

فصل نقل و انتقالات به طور رسمی آغاز نشده اما همه فوتبالی ها می دانند که تحرکات باشگاهها آغاز شده و ایجنت ها روزهای پرکاری را پشت سر می گذارند. واضح نیوز - پرسپولیس هم یکی از تیمهایی است که قطعا خریده
توافق پرسپولیس با یک ستاره لیگ برتری در نقل و انتقالات 1401

فصل نقل و انتقالات به طور رسمی آغاز نشده اما همه فوتبالی ها می دانند که تحرکات باشگاهها آغاز شده و ایجنت ها روزهای پرکاری را پشت سر می گذارند.

واضح نیوز - پرسپولیس هم یکی از تیمهایی است که قطعا خریدهای زیادی در نقل و انتقالات خواهد داشت. در همین راستا شنیدیم آنها با یکی از بازیکنان مطرح لیگ برتری توافق کرده اند و فقط مانده حضور این بازیکن در باشگاه و امضای قرارداد داخلی که طبعا این کار با شروع رسمی فصل نقل و انتقالات انجام می شود.

بازیکن مزبور در هفته های اخیر دچار افت شده و به نظر می رسدانگیزه های خود را در تیم فعلی از دست داده اما مسلما او منتظر شروع فصل جدید است تا خود را در پرسپولیس نشان بدهد. گل محمدی برای فصل نقل و انتقالات حداقل ۵ بازیکن دیگر را هم می خواهد اما فعلا تمام تمرکزش روی ۵ بازی باقی مانده پرسپولیس در لیگ امسال است. یحیی قبلا در مصاحبه ای که زمان صدری انجام داد گفته بود ۲۰ بازیکن را می خواستم که باشگاه حتی یک نفر از آنها را هم جذب نکرد.

انتهای پیام/*

اندیشه معاصر