تبلیغات بنری
   اسپوتنیک : سرمربی تیم ملی ایران کارلوس کی روش در این باره گفت. فوتبالیست های ایرانی روز دوشنبه با تیم پرتغال مساوی کردند. این بازی مرحله گروهی در شهر سارانسک روسیه برگزار شد. ایران در گروه خود با کسب 4 امتیاز از سعود به مرحله بعد باز ماند. کی روش در گفتگوی خبری گفت: " این یک بازی واقعی بود. ما به اعتبار جام جهانی افزودیم. ما با بهترین تیم جهان بازی کردیم اما هیچ شکی نیست که ایران نظم و تعهد به این بازی را نشان داد. ایران باید در این بازی پیروز می شد ، ما برای پیروزی جنگیدیم. من به پرتغالی…

 


 اسپوتنیک : سرمربی تیم ملی ایران کارلوس کی روش در این باره گفت.

فوتبالیست های ایرانی روز دوشنبه با تیم پرتغال مساوی کردند. این بازی مرحله گروهی در شهر سارانسک روسیه برگزار شد. ایران در گروه خود با کسب 4 امتیاز از سعود به مرحله بعد باز ماند.

کی روش در گفتگوی خبری گفت: " این یک بازی واقعی بود. ما به اعتبار جام جهانی افزودیم. ما با بهترین تیم جهان بازی کردیم اما هیچ شکی نیست که ایران نظم و تعهد به این بازی را نشان داد. ایران باید در این بازی پیروز می شد ، ما برای پیروزی جنگیدیم. من به پرتغالی ها تبریک می گویم. پرتغال نتیجه می گیرد. تا این بازی من نمی توانستم از آنها حمایت و پشتیبانی کنم، اما حالا من طرفدار تیم پرتغال هستم. "