ثبت نام سایپا مهر 1402 شروع شد + شرایط فروش سایپا مهرماه 1402

شرایط فروش و تاریخ ثبت نام محصولات گروه خودروسازی سایپا برای مهرماه 1402 از تاریخ 15 مهر برای پراید وانت شروع شده بود . برای سایر محصولات سایپادر مهرماه شرایط فروش توسط سایپا اعلام نشده است. ثبت نا
ثبت نام سایپا مهر 1402 شروع شد + شرایط فروش سایپا مهرماه 1402

شرایط فروش و تاریخ ثبت نام محصولات گروه خودروسازی سایپا برای مهرماه 1402 از تاریخ 15 مهر برای پراید وانت شروع شده بود . برای سایر محصولات سایپادر مهرماه شرایط فروش توسط سایپا اعلام نشده است.

ثبت نام پراید وانت ویژه مهر ۱۴۰۲

 شرایط اولین فروش فوری سایپا اعلام شد. در این گزارش شرایط ثبت نام پراید وانت ویژه مهر ۱۴۰۲ با موعد تحویل ۹۰ روزه را می‌خوانید.

طبق اطلاعیه قیمت پراید وانت ۱۵۱ مجهز به سیستم دی لایت در طرح فروش فوری سایپا ۲.۳۹۰.۳۲۰.۰۰۰ ریال است. متقاضیان ثبت نام پراید وانت مهر ۱۴۰۲ می‌توانند جهت رویت بسته‌های خدمت و آپشن به سایت www.saipayadak.org مراجعه کنند. این خودرو در سه رنگ مشکی، نوک مدادی و سفید عرضه شده است.

متقاضیان ثبت نام جدید سایپا از ساعت ۱۱ صبح ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com/ و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به واریز وجه و ثبت نام پراید وانت اقدام کنند.

به محض تکمیل ظرفیت ثبت نام پراید وانت بدون قرعه کشی مهر ۱۴۰۲ متوقف خواهد شد.

ثبت نام پراید وانت برای مشتریان حقوقی میسر نیست و حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم است. محدودیت کد ملی برای ثبت نام‌ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است.)

چنانچه در هریک ازمراحل ثبت نام تا تحویل خودرو، مشخص شود، اطلاعات متقاضی ناصحیح بوده و یا ناقض شرایط بخشنامه است، ثبت نام متقاضی کان لم یکن خواهد شد.

شماره تلفن همراه اعلام شده باید متعلق به شخص متقاضی باشد.

در روش فروش فوق‌العاده امکان انتخاب یکی از بسته‌های خدمت برای خودروها به‌صورت اختیاری فراهم است. در صورتی‌که مشتری تمایل به تغییر بسته خدمت یا حذف آن را داشته باشد می‌تواند قبل از واریز وجه اقدام کند.

لازم به ذکر است تا زمانی که برگه احراز سکونت توسط مشتری به نمایندگی ارائه نشود و یا اطلاعات مورد نیاز شماره‌گذاری به درستی ارائه نشده باشد، شماره پذیرش مشتری وارد مرحله تخصیص نخواهد شد و فاکتور نمی‌شود و عواقب ناشی از عدم فرآیند مذکور بر عهده مشتری خواهد بود.

به غیر از پراید وانت , برای سایر محصولات سایپا , تا بدین تاریخ شرایط فروش و ثبت نام توسط این خودروساز اعلام نشده است.