جایزه قهرمان مستر المپیا ۲۰۲۳ نفر اول تا سوم چقدر است؟

مسابقه نهایی مسابقات مستر المپیایی ۲۰۲۳ روز شنبه چهارم نوامبر ساعت ۱۹ به وقت محلی در اورنج کانتی فلوریداست و جایزه اهدا شده به برنده این مسابقات مبلغ قابل توجه ۱.۶ میلیون دلار (معادل ۸۱ میلیارد تومان)
جایزه قهرمان مستر المپیا ۲۰۲۳ نفر اول تا سوم چقدر است؟

مسابقه نهایی مسابقات مستر المپیایی ۲۰۲۳ روز شنبه چهارم نوامبر ساعت ۱۹ به وقت محلی در اورنج کانتی فلوریداست و جایزه اهدا شده به برنده این مسابقات مبلغ قابل توجه ۱.۶ میلیون دلار (معادل ۸۱ میلیارد تومان) خواهد بود.

آیا چوپان می‌تواند برای دومین سال پیاپی عنوان قهرمانی مسابقات مستر المپیا را از آن خود کند؟ این سوالی است که در ذهن بسیاری از طرفداران این مسابقات نقش بسته است.

گرگ ایرانی موفق شد پس از سال‌ها تلاش در مسابقات مستر المپیای ۲۰۲۲ به رویای دیرینه‌اش دست پیدا کند و به عنوان یکی از بهترین شرکت کنندگان در تاریخ این رقابت‌ها به مقام قهرمانی برسد. 

غایبان قابل توجه و بزرگ بسیاری در مسابقات امسال دیده می‌شوند، اما او همچنان با نهایت تلاش و قدرت به دنبال تکرار این عنوان قهرمانی است و توانسته است باز هم به دیدار نهایی راه پیدا کند. 

هادی چوپان مسترالمپیا 2023

چوپان به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی است، اما رقبای سرسختی در پیش دارد. او امسال هم باید با درک لانسفورد رقابت کند که سال گذشته نایب قهرمان شد و امیدوار است که امسال بتواند انتقام سال گذشته را بگیرد. نکته جالب اینجاست که این دو نفر در طول این مدت بار‌ها در کنار هم تمرین کردند تا انگیزه بیشتری برای رقابت داشته باشند. 

برندون کری که در سال ۲۰۱۹ موفق شد مقام قهرمانی این مسابقات را به دست آورد هم بار دیگر به صحنه برگشته است. او در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ هم دوم شده بود، اما سال قبل به مقامی بهتر از چهارمی نرسید. اما حالا مصمم است که ثابت کند هنوز هم قدرت گذشته را در ۴۱ سالگی دارد. 

بسیاری معتقد هستند که رقابت فینال امسال نبردی دو جانبه بین چوپان و لانسفورد است و قهرمان از بین این دو ورزشکار انتخاب خواهد شد. انتظار می‌رود که رقابت جذابی بین آن‌ها شکل بگیرد و باید دید که آیا چوپان می‌تواند بار دیگر به رویایش جامه عمل بپوشاند و این قهرمانی و جایزه را به خانه ببرد یا این بار نوبت لانسفورد است که ناکامی‌اش را جبران و بر حریفش غلبه کند.