جایزه نفر اول مستر المپیا 2023 ؛ 81 میلیارد تومان پول نقد است

جایزه نقدی مستر المپیا 2023 برای نفر اول این مسابقات 1.6 میلیون دلار یا 81 میلیارد تومان پول نقد است که نفر برتر این مسابقه تعلق خواهد گرفت.   همانطور که اعلام شد جایزه نقدی نفر اول مسابق
جایزه نفر اول مستر المپیا 2023 ؛ 81 میلیارد تومان پول نقد است

جایزه نقدی مستر المپیا 2023 برای نفر اول این مسابقات 1.6 میلیون دلار یا 81 میلیارد تومان پول نقد است که نفر برتر این مسابقه تعلق خواهد گرفت.  

همانطور که اعلام شد جایزه نقدی نفر اول مسابقات مستر المپیا 2023 به پول ایران بیش از 81 میلیارد تومان است.  اطلاعی از جایزه نفرات دوم تا پنجم این مسابقات در دسترس نیست. 

تاریخ مسترالمپیا ۲۰۲۳، این رقابت‌ها از ۱۱ آبان ۱۴۰۲ در اورلاندو فلوریدا آغاز شده است. و فینال این مسابقه یکشنبه ۱۴ آبان برگزار خواهد شد.  

هادی چوپان امروز شنبه ۱۳ آبان موفق شد به فینال این مسابقات راه پیدا کند و فردا یکشنبه فینال مستر المپیا ۲٠۲۳ برگزار میشود. 

هادی چوپان یکی از نمایندگان ایران در این مسابقات است که سال گذشته موفق شد قهرمان دسته اوپن مردان شود و از این رو برای تکرار این مهم روی استیج می‌رود؛ با توجه به رقبای قدرتمند و البته آمادگی بالای این ورزشکار، زمان مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا ۲۰۲۳ مورد اهمیت قرار می‌گیرد چرا که طرفداران رشته بدنسازی در ایران قطعا نتایج را با شور و هیجان خاصی دنبال می‌کنند.

۱۴ آبان - از ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت تهران: دسته اوپن - فینال

با توجه به زمان مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا امسال هردو بخش پیش‌داوری و فینال دسته اوپن که چوپان در آن حضور دارد در بامداد روزهای ۱۳ و ۱۴ آبان برگزار می‌شود و گرچه تایم مناسبی به وقت ایران نیست اما قطعا ایرانی‌های زیادی در این ساعات بیدار مانده و منتظر تکرار قهرمانی از سوی چوپان هستند.