• یکشنبه 08 خرداد 1401 - 7:25
  • 563
  • 0 دیدگاه

جدیدترین اخبار متروپل و کشف اجساد ساختمان عبدالباقی؛ پیش از ظهر امروز يکشنبه ۸ خرداد

واضح نیوز حوادث/ جدیدترین گزارشات و اخبار متروپل و کشف اجساد ساختمان عبدالباقی؛ پیش از ظهر امروز يکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ از زبان رئیس سازمان بحران کشور بخوانید   اگر روند آواربرداری به همین م
جدیدترین اخبار متروپل و کشف اجساد ساختمان عبدالباقی؛ پیش از ظهر امروز يکشنبه ۸ خرداد

واضح نیوز حوادث/ جدیدترین گزارشات و اخبار متروپل و کشف اجساد ساختمان عبدالباقی؛ پیش از ظهر امروز يکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ از زبان رئیس سازمان بحران کشور بخوانید 

 اگر روند آواربرداری به همین منوال ادامه داشته باشد، تا ساعت ۱۲ ظهر امروز یکشنبه اجساد موجود در طبقه همکف دسترسی پیدا خواهیم کرد.

به گزارش واضح نیوز به نقل از تجارت‌نیوز؛ سازمان مدیریت بحران کشورگفت: اگر روند آواربرداری به همین منوال ادامه داشته باشد و مشکلی به وجود نیاید، تا ساعت ۱۲ ظهر امروز به اجساد موجود در فروشگاه‌ها و مغازه‌های طبقه همکف دسترسی پیدا خواهیم کرد و بعد از آن وارد مرحله جدیدی از عملیات می‌شویم.

مهر نوشت، وی خاطر نشان کرد: تلاش ما بر این است که تمام اجساد افرادی که در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند در لایه‌های زیرین خارج شوند و پیکر هیچکدام از جانباختگان در زیر آوار باقی نماند.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، عدم فرو ریزش ساختمان‌ها را از مسائل کلیدی این منطقه اعلام کرد و گفت: در روزهای نخست کار آواربرداری در یک محور انجام می‌شود، اما اکنون در چهار محور در حال آواربرداری هستیم که این موضوع باعث افزایش سرعت در عملیات شده است.