تبلیغات بنری
هدیه بازوند یکی از بازیگران اصلی سریال نون خ در اینستاگرام خود عکسی از خود و سعید اقاخانی که نقش پدر روژان سریال را بازی میکند منتشر کرد . در ادامه جدیدترین عکس هدیه بازوند و سعید آقاخانی در نون خ را تماشا میکنید     بیوگرافی هدیه بازوند : هدیه بازوند متولد ۲۷ مرداد ۱۳۶۶است. او  متولد کرمانشاه است.هدیه بازوند تحصیلکرده رشته مهندسی معماری است و بعد از گذراندن دوره‌های بازیگری وارد عرصه سینما و تلویزیون شده‌ است.این بازیگر زن که در نقش روژان خانزاده سریال «نون خ»…
جدیدترین عکس هدیه بازوند و سعید آقاخانی در نون خ

هدیه بازوند یکی از بازیگران اصلی سریال نون خ در اینستاگرام خود عکسی از خود و سعید اقاخانی که نقش پدر روژان سریال را بازی میکند منتشر کرد . در ادامه جدیدترین عکس هدیه بازوند و سعید آقاخانی در نون خ را تماشا میکنید

 

 

بیوگرافی هدیه بازوند :

هدیه بازوند متولد ۲۷ مرداد ۱۳۶۶است. او  متولد کرمانشاه است.هدیه بازوند تحصیلکرده رشته مهندسی معماری است و بعد از گذراندن دوره‌های بازیگری وارد عرصه سینما و تلویزیون شده‌ است.

این بازیگر زن که در نقش روژان خانزاده سریال «نون خ» حضور یافته، از دانش آموختگان کلاس‌های بازیگری امین تارخ است.

از مهمترین فیلم هایی که هدیه بازوند در انها ایفای نقش کرده است میتوان به سریال تلویزیونی «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی(۱۳۹۷)
 و سریال شبکه خانگی «هشتگ خاله سوسکه» به کارگردانی محمد مسلمی(۱۳۹۷)  و فیلم سینمایی «آنجا همان ساعت» به کارگردانی سیروس الوند(۱۳۹۷)  اشاره کرد.