• دوشنبه 09 خرداد 1401 - 13:17
  • 308
  • 0 دیدگاه

جزئیات ثبت نام ترم تابستانه مجازی دانشگاه خوارزمی 21 خرداد 1401 + شرایط و شهریه

واضح نیوز فرهنگی / جزئیات ثبت نام ترم تابستانه مجازی دانشگاه خوارزمی 21 خرداد 1401 با شرایط ثبت نام و برنامه زمان بندی ترم تابستان ۱۴۰۱ دانشگاه خوارزمی و ضوابط و مقررات ترم تابستانی این دانشگاه را بخو
جزئیات ثبت نام ترم تابستانه مجازی دانشگاه خوارزمی 21 خرداد 1401 + شرایط و شهریه

واضح نیوز فرهنگی / جزئیات ثبت نام ترم تابستانه مجازی دانشگاه خوارزمی 21 خرداد 1401 با شرایط ثبت نام و برنامه زمان بندی ترم تابستان ۱۴۰۱ دانشگاه خوارزمی و ضوابط و مقررات ترم تابستانی این دانشگاه را بخوانید

دانشگاه خوارزمی ترم تابستان مجازی برای دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور برگزار می کند، دانشجویان از ۲۱ خرداد می توانند در این دوره ثبت نام کنند.

به نقل از مهر، دانشگاه خوارزمی با صدور اطلاعیه‌ای ویژه تمام دانشجویان متقاضی در دوره تابستان سال ۱۴۰۱ اعلام کرد: به منظور جبران بخشی از مشکلات آموزشی به وجود آمده در دوران کرونا برای دانشجویان مقطع کارشناسی بخصوص دانشجویان در شرف فارغ التحصیلی، دانشگاه خوارزمی اقدام به برگزاری دوره تابستان به صورت غیرحضوری (مجازی) می‌نماید.

کلیه فرایندهای مربوط به دوره تابستان اعم از ثبت نام، شرکت در کلاس‌های آموزشی، امتحانات و ارسال نمرات بصورت غیر حضوری انجام خواهد شد.

تمامی دانشجویان دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پیام نور و غیر انتفاعی مجاز به ثبت نام در این دوره هستند.

جزئیات ثبت نام ترم تابستانه مجازی دانشگاه خوارزمی 21 خرداد 1401 + شرایط و شهریه

برنامه زمان بندی ترم تابستان ۱۴۰۱ دانشگاه خوارزمی

ثبت نام مقدماتی و انتخاب واحد

۲۱ خرداد تا ۱۰ تیر ماه ۱۴۰۱

شروع کلاس‌ها (بصورت مجازی)

شنبه ۲۵ تیر ماه ۱۴۰۱

پایان کلاس‌ها

چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱

تاریخ امتحانات پایان ترم (بصورت مجازی)

۷ تا ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

جزئیات ثبت نام ترم تابستانه مجازی دانشگاه خوارزمی 21 خرداد 1401 + شرایط و شهریه

شرایط , ضوابط و مقررات ترم تابستان

۱. طبق دستورالعمل شورای آموزشی دانشگاه کلیه کلاس‌ها بصورت مجازی و غیر حضوری برگزار خواهد شد.

۲. کلاس‌های دوره تابستان در ۶ هفته غیرحضوری و یک هفته امتحان نیز بصورت مجازی برگزار می‌شود.

۳. ثبت نام ترم تابستان صرفاً به صورت الکترونیکی و توسط سامانه گلستان دانشگاه خوارزمی قابل انجام است. جهت ثبت نام در تاریخ قید شده به لینک http://golestan.khu.ac.ir مراجعه و روی گزینه «متقاضیان دوره تابستان ۱۴۰۱ از سایر دانشگاه ها» کلیک شود.

۴. دروس دو واحدی ۵/۵ ساعت در هفته و دروس سه واحدی ۸ ساعت در هفته تشکیل می‌گردد.

۵ . حداکثر واحد قابل اخذ در ترم تابستان ۶ واحد است.

۶. حذف و اضافه در ترم تابستان امکانپذیر نیست.

۷. شهریه ترم تابستان پس از ثبت نام و انتخاب واحد از دانشجو اخذ می‌گردد و به هیچ عنوان قابل استرداد نیست. نهایی شدن ثبت نام منوط به پرداخت کامل شهریه می‌باشد.

در صورت ثبت نام و عدم مراجعه، انصراف و یا حذف دروس انتخاب شده توسط دانشجو به هر دلیل، شهریه واریز شده به هیچ عنوان قابل استرداد نیست.

۹ . در صورتی که درس یا درس‌هایی به علت نرسیدن به حدنصاب لازم حذف گردد، شهریه پرداختی پس از طی مراحل اداری قابل بازگشت خواهد بود.

۱۰. دانشجو در انتخاب واحد خود باید برنامه زمان بندی امتحانات پایان دوره تابستان را مد نظر قرار دهد تا امتحانات پایان ترم دروس انتخابی تداخل زمانی نداشته باشند.

۱۱. حضور دانشجو در تمام جلسه‌های مجازی هر درس الزامی است و اگر غیبت دانشجو در هر درس از ۳ جلسه تجاوز نماید، مطابق آئین نامه و مقررات آموزشی نمره صفر در آن درس منظور خواهد شد.

۱۲. ضروری است دانشجویان سایر دانشگاه‌ها در زمان ثبت نام فرم میهمان را از دانشگاه مبدا (که در آن نام دانشگاه مبدا، شماره ملی، عنوان درس، تعداد واحد درسی، شماره نامه ثبتی و تاریخ نامه که به تأیید مدیریت امور آموزشی دانشگاه مبدا رسیده است، قید شود) دریافت نموده و در سامانه گلستان بارگذاری نمایند.

عواقب هر گونه مغایرت در واحدهای اخذ شده توسط دانشجو با فرم میهمان برعهده دانشجو است و دانشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص تغییر، جابجایی، حذف و مکاتبه با دانشگاه مبدا در خصوص این مغایرت و یا بازگشت شهریه را ندارد.

۱۳. اخذ دروس پایه برای دانشجویان دانشگاه خوارزمی طبق قوانین مصوبه شورای آموزشی دانشگاه در نیمسال تابستان در صورتی قابل اخذ خواهد بود که دانشجو یک بار درس را از واحد افتاده و یا قبلاً حذف کرده باشد. بدیهی است مسئولیت انتخاب واحد با شخص دانشجو خواهد بود.

جزئیات ثبت نام ترم تابستانه مجازی دانشگاه خوارزمی 21 خرداد 1401 + شرایط و شهریه

شهریه ترم تابستان سال ۱۴۰۱ به شرح زیر تعیین می‌گردد

ردیف نوع شهریه مبلغ
۱

دروس عمومی نظری به ازای هر واحد

۱.۵۰۰.۰۰۰ ریال

۲

دروس پایه و تخصصی به ازای هر واحد

۱.۸۴۰.۰۰۰ ریال

دانشجویان متقاضی در دوره تابستان سال ۱۴۰۱ دانشگاه خوارزمی می توانند برا ی اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنند.