• شنبه 14 خرداد 1401 - 0:11
  • 273
  • 0 دیدگاه

جزئیات سوءقصد به جان طباطبایی نژاد امام‌جمعه اصفهان / ضارب ۲۴ ساله امام جمعه اصفهان دستگیر شد

ماجرا و جزئیات سوءقصد به جان آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد امام‌جمعه اصفهان روز جمعه ۱۳ خرداد / ضارب ۲۴ ساله امام جمعه اصفهان دستگیر شد. واضح نیوز حوادث : آیت‌الله طباطبایی نژ
جزئیات سوءقصد به جان طباطبایی نژاد امام‌جمعه اصفهان / ضارب ۲۴ ساله امام جمعه اصفهان دستگیر شد

ماجرا و جزئیات سوءقصد به جان آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد امام‌جمعه اصفهان روز جمعه ۱۳ خرداد / ضارب ۲۴ ساله امام جمعه اصفهان دستگیر شد.

واضح نیوز حوادث : آیت‌الله طباطبایی نژاد گفت: جوانی حمله کرد که کاری نتوانست انجام بدهد و ضربه‌ای به گردن من وارد شد که اکنون بازداشت است.

ظهر امروز و پس از ایراد خطبه‌ها و اقامه نماز جمعه توسط آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در حالی که وی قصد خروج از محل نماز را داشت فردی معلوم‌الحال قصد برهم زدن نظم جایگاه نماز جمعه و تعرض به اطرافیان و امام جمعه اصفهان را داشت که با هوشیاری عوامل امنیتی این فرد پیش از هر اقدامی بازداشت شد و امام جمعه اصفهان نیز در سلامت کامل محل نماز جمعه را ترک کردند.

تحقیقات اولیه نشان می‌دهد وی تعادل روحی و روانی نداشته است و اخبار تکمیلی از دلایل این اقدام اعلام خواهد شد.

آیت‌الله طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان در گفت‌و‌گویی درباره جزئیات این اقدام اظهار کرد: جوانی حمله کرد که کاری نتوانست انجام بدهد و ضربه‌ای به گردن من وارد شد که اکنون بازداشت است و انگیزه وی از این اقدام در حال بررسی است