تبلیغات بنری
  پربیننده‌ترین اخبار مهمترین اخبار شهادت سرباز نیروی انتظامی در حمله افراد مسلح به هنگ مرزی مهران فرمانده مرزبانی استان ایلام از شهادت یک سرباز وظیفه در درگیری با افراد مسلح خبر داد. ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷ اجتماعی پلیس نظرات  شهادت سرباز نیروی انتظامی در حمله افراد مسلح به هنگ مرزی مهران به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ کیاست سپهری با اعلام خبر شهادت یک سرباز وظیفه، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: بامداد امروز، دو فرد مسلح ناشناس، اقدام به تعرض و تیراندازی به…
جزئیات شهادت سرباز نیروی انتظامی در حمله افراد مسلح به هنگ مرزی مهران

 

پربیننده‌ترین اخبار

مهمترین اخبار

شهادت سرباز نیروی انتظامی در حمله افراد مسلح به هنگ مرزی مهران

فرمانده مرزبانی استان ایلام از شهادت یک سرباز وظیفه در درگیری با افراد مسلح خبر داد.

۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷ اجتماعی پلیس نظرات 

شهادت سرباز نیروی انتظامی در حمله افراد مسلح به هنگ مرزی مهران

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ کیاست سپهری با اعلام خبر شهادت یک سرباز وظیفه، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: بامداد امروز، دو فرد مسلح ناشناس، اقدام به تعرض و تیراندازی به یکی از مقرهای تابعه هنگ مرزی مهران کرده که با هوشیاری مرزداران و آتش پرحجم آنها، یکی از افراد مسلح زخمی شد و حین انتقال به بیمارستان فوت کرد.

 

فرمانده مرزبانی استان ایلام افزود: متأسفانه در این درگیری سرباز وظیفه "محمد علی مرادی" بر اثر اصابت گلوله مجروح شد و هنگام انتقال به بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

وی تصریح کرد: مرزداران در پاکسازی از محل درگیری، مقادیری سلاح و مهمات به همراه یک دستگاه خودرو و گوشی تلفن‌همراه را کشف کردند.

 

این مقام انتظامی با اشاره به تلاش مرزداران برای دستگیری فرد مسلح متواری شده، تصریح کرد: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد افراد مسلح از سارقان سابقه‌دار هستند.

برچسب ها : , ,