• شنبه 07 خرداد 1401 - 14:45
  • 1247
  • 0 دیدگاه

جزئیات و علت شهادت سرگرد عباس راه انجام مأموران انتظامی دلگان توشط اشرار + بیوگرافی و عکس شهادت

حمله اشرار به خودروی مامور پلیس دلگان در سیستان و بلوچستان باعث شهادت سرگرد عباس راه انجام سرگرد نیروی انتظامی این شهرستان شد. علت شهادت سرگرد عباس راه انجام شلیک توسط اشرار مسلح اعلام شده است. در ادا
جزئیات و علت شهادت سرگرد عباس راه انجام مأموران انتظامی دلگان توشط اشرار + بیوگرافی و عکس شهادت

حمله اشرار به خودروی مامور پلیس دلگان در سیستان و بلوچستان باعث شهادت سرگرد عباس راه انجام سرگرد نیروی انتظامی این شهرستان شد. علت شهادت سرگرد عباس راه انجام شلیک توسط اشرار مسلح اعلام شده است. در ادامه بیوگرافی شهید سرگرد عباس راه انجام و همسرش و فرزندان و عکس بعد از شهادت عباس راه انجام را مشاهده میکنید. 

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: حمله ناجوانمردانه اشرار مسلح به خودروی شخصی یک از مأموران انتظامی شهرستان دلگان عباس راه انجام ، منجر به شهادت این مأمور جان برکف پلیس سیستان و بلوچستان و مجروحیت همسرش شد.

شهادت سرگرد عباس راه انجام دلگان سیستان و بلوچستان

جزئیات حادثه تیراندازی به سرگرد عباس راه انجام 

سردار احمد طاهری گفت: ساعت 21:48 شب گذشته خودروی شخصی سرگرد "عباس راه انجام "، از مأموران جان برکف پلیس پیشگیری شهرستان دلگان که به همراه خانواده، در حال طی مسیر در محور " ایرانشهر به دلگان" بود مورد شناسایی اشرار مسلح قرار می گیرد.

شلیک متواری به خودروی سرگرد راه انجام 

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: اشرار کوردل به صورت ناجوانمردانه ای با سلاح کلاش به سمت خودروی این مأموران جان برکف پلیس استان شلیک و از صحنه متواری می شوند.

شهادت عباس راه انجام

وی تصریح کرد: متأسفانه بر اثر این تیر اندازی سرگرد راه انجام به درجه رفیع شهادت نائل آمد و همسر محترم وی نیز مجروح و با حضور نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل گردید.

سردار طاهری ضمن تبریک و تسلیت شهادت این مأمور جان برکف انتظامی استان، خاطرنشان کرد: تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان متواری این جنایت آغاز شده است که نتیجه اقدامات صورت گرفته متعاقبا اعلام خواهد شد.