• سه شنبه 24 خرداد 1401 - 8:22
  • 3159
  • 0 دیدگاه

جزئیات قتل زینب گلیج دختر شهید عباسعلی گلیج در تنکابن کلاردشت + عکس

جزئیات و ماجرای کامل قتل رسیدن زینب گلیج دختر شهید عباسعلی گلیج در تنکابن کلاردشت + عکس زینب گلیج  کشف جسد نیمه دفن شده دختر شهید عباسعلی گلیج در کلاردشت .اولین عکس زینب گلیج را ببینید 
جزئیات قتل زینب گلیج دختر شهید عباسعلی گلیج در تنکابن کلاردشت + عکس

جزئیات و ماجرای کامل قتل رسیدن زینب گلیج دختر شهید عباسعلی گلیج در تنکابن کلاردشت + عکس زینب گلیج 

کشف جسد نیمه دفن شده دختر شهید عباسعلی گلیج در کلاردشت .اولین عکس زینب گلیج را ببینید 

واضح نیوز حوادث: احسان وحیدی دادستان تنکابن با اشاره به قتل دختر یک شهید تنکابنی در کلاردشت گفت: این پرونده در دست بررسی است.

زینب گلیج دختر شهید عباسعلی گلیج قتل رسید

جزئیات قتل زینب قلیج معاون آموزش و پرورش تنکابن

زینب گلیج فرزند ارشد شهید عباسعلی گلیج، معروف به لیلا گلیج، معاون آموزش و پرورش شهرستان تنکابن در یک سناریوی معمایی به قتل رسید.

رکنا نوشت : زینب گلیج روز دوشنبه 9 خرداد ماه ناپدید می شود و روز سه شنبه خانواده وی با مراجعه به پلیس از ناپدید شدن زینب گلیج خبر دادند و خیلی زود تیمی از کارآگاهان پلیس تنکابن برای تحقیقات وارد عمل شدند.

زینب گلیج تنکابن کلاردشت

کشف جسد زینب گلیج

تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه روز 15 خرداد ماه جسد یک زن که به نیمه دفن شده بود در ضلغ شرقی کشتارگاه کلاردشت که نزدیک به 200 متر از جاده فاصله داشت کشف شد.

با توجه به گذشت چند روز از مرگ زن جوان که جسدش نیمه دفن شده بود، صورت قابل شناسایی نبود اما بررسی جسد نشان از آثار جراحت روی سر این زن داشت و در ادامه پزشکی قانونی برای شناسایی هویت وارد عمل شدند.

عکس زینب گلیج قبل از قتل

تحقیقات برای شناسایی هویت جسد و سرنخی از زینب گلیج ادامه داشت تا پلیس با کلاردشت با توجه به اعلام فقدانی خانواده زینب گلیج در شهرستان تنکابن احتمال دادند که این جسد متعلق به وی باشد تا اینکه روز 19 خرداد ماه خانواده معاون آموزش و پرورش به کلاردشت رفته و جسد زینب گلیج شناسایی شد.

گفتنی است زینب گلیج متاهل و دارای دو فرزند است که در یک سناریوی مرموز به قتل رسیده است.

بنا بر این گزارش، تحقیقات پلیسی برای شناسایی عامل این جنایت هولناک آغاز شده است.