• سه شنبه 17 خرداد 1401 - 11:19
  • 229
  • 0 دیدگاه

جزئیات قتل علیرضا دروازه‌ بان تیم‌ ملی هندبال در شهریار + عکس

جزئیات قتل علیرضا دروازه‌ بان تیم‌ ملی هندبال در شهریار + عکس خانواده چهار نگهبان که ازسوی مردی ۲۴ ساله در شهریار با شلیک گلوله به قتل رسیده بودند با حضور دردادسرای جنایی تهران برای قاتل درخ
جزئیات قتل علیرضا دروازه‌ بان تیم‌ ملی هندبال در شهریار + عکس

جزئیات قتل علیرضا دروازه‌ بان تیم‌ ملی هندبال در شهریار + عکس خانواده چهار نگهبان که ازسوی مردی ۲۴ ساله در شهریار با شلیک گلوله به قتل رسیده بودند با حضور دردادسرای جنایی تهران برای قاتل درخواست قصاص کردند. یکی از قربانیان این تیراندازی دروازه بان سابق تیم ملی هندبال بود.

فردی به نام علیرضا ۲۴ ساله، جمعه ششم خرداد امسال به دلیل اختلافی که بر سر یک زمین با یک ارگان دولتی داشت به روستای بالابان شهرستان شهریار رفت و با تیراندازی به شش نگهبان، چهار نفرشان را کشت و دو نفر را زخمی کرد.

 

روز بعد پیش از آنکه بتواند پنج نفری که در لیست سیاه او قرار داشتند را در خیابان طالقانی تهران به قتل برساند در درگیری با ماموران، پس از زخمی کردن چهار مامور بازداشت شد.


مردی که پدر و برادرش در این تیراندازی کشته شده‌اند در این رابطه می‌گوید: برادر ۲۲ ساله ام «پیام قره باغستانی» دروازه‌بان تیم هندبال کرمانشاه و تیم ملی بود. چون بیکار بود، تصمیم گرفتم که مثل من و پدرمان به عنوان نگهبان به این زمین بیاید.

 

روز حادثه پدرم "جلال" ۵۳ ساله و برادرم شیفت کاری شان بود. قاتل بی‌رحمانه به آن‌ها و دو همکارشان به نام‌های "عبدالعلی" و " علی " ۲۵ ساله شلیک کرد و جانشان را گرفت./ رهبردمعاصر

جدیدترین آمار جانباختگان ساختمان متروپل ۱۷ خرداد / شمار کشته‌شدگان فروریختن متروپل به ۴۱ تن رسید