• یکشنبه 30 مهر 1402 - 9:41
  • 190
  • 0 دیدگاه

جزئیات و فیلم درگیری در پاساژ آرمتیاژ مشهد بر سر حجاب را ببینید

ماجرا و جزئیات درگیری در پاساژ آرمتیاژ به دلیل حجاب / این درگیری میان آمران به معروف و مدیران پاساژ اتفاق افتاده است انتشار برخی اخبار درباره درگیری بر سر حجاب در مشهد طی ۲۴ ساعت گذشته به صدر اخبار ش
جزئیات و فیلم درگیری در پاساژ آرمتیاژ مشهد بر سر حجاب را ببینید

ماجرا و جزئیات درگیری در پاساژ آرمتیاژ به دلیل حجاب / این درگیری میان آمران به معروف و مدیران پاساژ اتفاق افتاده است

انتشار برخی اخبار درباره درگیری بر سر حجاب در مشهد طی ۲۴ ساعت گذشته به صدر اخبار شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. آرش هاشمی، خبرنگار، ویدئویی از این درگیری در پاساژ آرمتیاژ مشهد را در توئیتر خود منتشر کرده.

فیلم کامل درگیری پاساژ آرمتیاژ مشهد 

برترین ها در ادامه نوشت: مهدی آقاسی زاده، مدیر روابط عمومی پاساژ آرمیتاژ مشهد در استوری اینستاگرام در خصوص این ماجرا توضیحاتی ارائه کرده و گفت: «برخی افراد با هویت نامعلوم وارد مرکز خرید آرمیتاژ شده و با خانم‌هایی که به زعم ایشان پوشش نامناسبی داشتند برخورد کردند. عوامل انتظامات مجموعه و تعدادی از مدیران واحد‌های صنفی از ایشان خواستند که مرکز خرید را ترک کنند که در این حین یکی از این افراد به صورت دختر جوانی سیلی زد! این اتفاق باعث شروع درگیری این افراد با عوامل انتظامی و کاسبان مجموعه شد؛ که در نهایت همکاران ما از پلیس در خواست کمک می‌کنند. رفتار عوامل خودسر از مسئولان امر به صورت تلفنی محکوم و قول رسیدگی داده شده است.»

یکی از کاربران توییتر در مشهد خبر داده که آمران به معروف پس از درگیری با کاسبان بازداشت شدند اما به شب نکشیده به دستور یک مقام قضایی آزاد شدند.