تبلیغات بنری
چند روزیست شایعه ای مبنی بر جدایی همسر شاهرخ استخری از وی در فضای مجازی پیچیده است که در این اقدام همسر شاهرخ استخری توضیحاتی در صفحه اینستاگرامش داد و این خبر را شایعه ای بیش ندانست.   شایعه جدایی شاهرخ استخری از زبان همسرش   در ادامه توضیحات همسر شاهرخ استخری را در رابطه با شایعه جدایی شان می خوانیدهمسر شاهرخ استخری در صفحه اینستاگرامی پناه استخری نوشت: سلااام دوستهای گل و عزیزم، امیدوارم خوب و سلامت باشید من یه توضیحی راجع به استوری همسر جانم بدم که برای خیلی‌ها سوال شده بود که…
جزییات شایعه جدایی شاهرخ استخری و همسرش

چند روزیست شایعه ای مبنی بر جدایی همسر شاهرخ استخری از وی در فضای مجازی پیچیده است که در این اقدام همسر شاهرخ استخری توضیحاتی در صفحه اینستاگرامش داد و این خبر را شایعه ای بیش ندانست.

 

شایعه جدایی شاهرخ استخری از زبان همسرش

 

عکس شاهرخ استخری و دخترش


در ادامه توضیحات همسر شاهرخ استخری را در رابطه با شایعه جدایی شان می خوانید

همسر شاهرخ استخری در صفحه اینستاگرامی پناه استخری نوشت:

سلااام دوستهای گل و عزیزم، امیدوارم خوب و سلامت باشید

من یه توضیحی راجع به استوری همسر جانم بدم که برای خیلی‌ها سوال شده بود که چرا ما از هم دوریم همگی و این همه دلتنگی از کجا اومده ….


عزیزای دلم خدارو شکر همه چی خوبه، همه صحیح و سالمن، فقط من و پناه اومدیم زودتر پیش پدر و مادرم که ایران زندگی نمیکنن، چون هم من یه سری کار اداری داشتم اینجا که حتما باید انجام میدادم تو زمان مشخص شده ای هم اینکه همسرم مشغول کارن حسابی و نتونستن مارو تو این زمان مشخص همراهی کنن ….


نه ما جدا شدیم (زبونم لال ‍♀) نه قرار پناه اینجا بمونه درس بخونه یا زندگی کنیم..
حالا چرا من اینجا کار اداری دارم نه؟ اینم سوال بعدیه دیگه حتما نه؟ چون من هم قبل از ازدواجم ایران زندگی نمیکردم و هنوز اینجا کارای اداری برام پیش میاد مثل رسیدگی به کارای بیمم و کارای شهردای و کارتهای شناسایی و و و …

 

 

 

بیشتر بخوانید : آناشید عروس جنجالی اقای سفیر تا میهمانان سطح لاکچری‌ در مراسم ازدواجش

بیشتر بخوانید : آشنایی با زندگی شخصی و همسر و فرزند علی علبیپور«تصاویر»