چهارشنبه 23 خرداد 1403
  • جمعه 06 خرداد 1401 - 15:48
  • 259
  • 1 دیدگاه
  • ورزشی ,

جزییات شکایت فدراسیون فوتبال ایران از فوتبال کانادا به کجا رسید ؟

واضح نیوز ورزشی / فدراسیون فوتبال ایران از مسئولان فدراسیون فوتبال کانادا به علت لغو یک طرفه بازی دوستانه دو تیم شکایت کرده و مبلغی را به عنوان غرامت مطالبه کرد. به گزارش واضح نیوز به نقل ایس
جزییات شکایت فدراسیون فوتبال ایران از فوتبال کانادا به کجا رسید ؟

فدراسیون فوتبال ایران نیز در واکنش به این مساله، لغو مسابقه دوستانه میان تیم‌های ملی دو کشور را اقدامی "یکجانبه" از سوی کانادا دانست و اعلام کرد که تیم میزبان به دلایل نامعلوم این اقدام را انجام داده است. 

لغو بازی فوتبال ایران و کانادا

محمد جماعت، مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران گفته که این فدراسیون از طریق مجاری قانونی پیگیر دریافت غرامت از فدراسیون فوتبال کانادا شده است. او گفته که در قرارداد میان طرفین، مبلغی به عنوان غرامت گنجانده نشده چرا که هزینه‌ها و درآمد طرفین متفاوت است. او اعلام کرد این فدراسیون جمع درآمدها و هزینه‌های خود را به عنوان مبلغ غرامت از این فدراسیون پیگیری خواهد کرد.

حمید استیلی روز گذشته گفته بود اگر ایران در مسیر برگزاری این بازی سنگ‌اندازی کند، باید جریمه هنگفتی را پرداخت کند و به هر نحو ممکن باید این دیدار برگزار شود اما به نظر می‌رسد کانادایی‌ها نهایتا برای لغو این بازی به جمع بندی رسیده‌اند و باید دید جریمه‌ای شامل حال فدراسیون فوتبال این کشور می شود یا نه. 

مسابقه دوستانه تیم های ملی ایران و کانادا قرار بود به میزبانی ونکوور در تاریخ شانزدهم خرداد برگزار شود.

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

کد امنیتی رفرش
  • علی
    1401/03/06
    فک نکنم کار به جایی پیش ببرن

دسته بندی ها