• یکشنبه 15 خرداد 1401 - 22:40
  • 218
  • 0 دیدگاه
  • اخبار ,

جزییات فرار غلامرضا شریعتی استاندار سابق خوزستان از کشور تکذیب شد

واضح نیوز سیاسی: غلامرضا شریعتی استاندار سابق خوزستان از کشور خارج شد .وی در پیامی اعلام کرده که فرار نکرده و بزودی به کشور برمی‌گردد. و از شایعه سازان شکایت خواهد کرد.  آیا استاندار سابق
جزییات فرار غلامرضا شریعتی استاندار سابق خوزستان از کشور تکذیب شد

واضح نیوز سیاسی: غلامرضا شریعتی استاندار سابق خوزستان از کشور خارج شد .وی در پیامی اعلام کرده که فرار نکرده و بزودی به کشور برمی‌گردد. و از شایعه سازان شکایت خواهد کرد. 

آیا استاندار سابق خوزستان از ایران فرار کرده است؟ 

به نقل از همشهری ؛ غلامرضا شریعتی استاندار سابق خوزستان که از حامیان عبدالباقی مالک برج فروریخته متروپل بوده روز گذشته از کشور خارج شده است.

بر اساس پیگیری‌ها، شریعتی به صورت قانونی به کشور امارات رفته است.

شریعتی در افکار عمومی و برخی مسئولان به عنوان یکی از متهمین این فاجعه مطرح شده بود اما سندی در این زمینه ارائه نشده است.

واکنش مهم به خبر خروج استاندار سابق خوزستان از کشور | هر کسی در متروپل قصور داشته بازداشت شده است

همشهری آنلاين نوشت : هیچ یک از هیات‌های اعزامی دولت، دادستانی کل و مجلس شورای اسلامی یا سایر مسئولین و دستگاه‌های ذیربط به آبادان قصور و تقصیر مستقیم یا غیرمستقیم استاندار اسبق خوزستان در خصوص ریزش متروپل را به دادگستری خوزستان گزارش نکرده‌اند.

خبرگزاری قوه قضاییه نوشت: از ساعتی پیش برخی رسانه‌ها خبر خروج استاندار اسبق خوزستان از کشور را روی خروجی خود بردند و بعضا اعلام کردند که او یکی از مقصران اصلی حادثه متروپل است. با وصف اینکه هیچ یک از هیات‌های اعزامی دولت، دادستانی کل و مجلس شورای اسلامی یا سایر مسوولین و دستگاه‌های ذیربط از قصور و تقصیر مستقیم یا غیرمستقیم استاندار اسبق خوزستان در خصوص ریزش متروپل گزارشی به دادگستری خوزستان نداده‌اند از انتشاردهندگان اخبار فوق درخواست می‌شود چنانچه اطلاع یا مستندی از علت فروریختن ساختمان متروپل دارند موضوع را به دادگستری خوزستان اعلام کنند.

غلامرضا شریعتی شایعه سازان را تهدید کرد!

رکنا نوشت : غلامرضا شریعتی - استاندار سابق خوزستان با انتشار پستی تاکید کرد که به زودی به ایران باز می گردد و شایعه سازان را تهدید به شکایت کرد.

غلامرضا شریعتی استاندار سابق خوزستان در‌ واکنش به اخبار مربوط به خروجش از کشور و سفر به امارات، با تایید این خبر از تفاسیری که راجع به این موضوع شکل گرفته انتقاد کرد

او نوشته که این هفته در دفتر کار خود در ایران حاضر خواهد شد.

شریعتی سفر خود را یک سفر عادی کاری چند روزه توصیف کرده و تهدید کرده از آنها که این سفر را به «سوژه موضوع جنگ روانی و تشویش اذهان» تبدیل کردند به دستگاه قضایی شکایت خواهد کرد.

منابع : سایت خبری همشهری آنلاین ؛ رکنا