• دوشنبه 02 خرداد 1401 - 14:36
  • 1181
  • 2 دیدگاه

جزییات و علت ریزش ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان + عکس / 3 خرداد 1401

سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: بر اثر ریزش یک ساختمان ۱۰ طبقه تجاری اداری در آبادان، یک نفر کشته شد و ۲۱ نفر مصدوم شدند. به گزارش واضح نیوز ، مجتبی خالدی با اشاره به ریزش یک ساختمان در آبادان، اظهار
جزییات و علت ریزش ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان + عکس / 3 خرداد 1401

سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: بر اثر ریزش یک ساختمان ۱۰ طبقه تجاری اداری در آبادان، یک نفر کشته شد و ۲۱ نفر مصدوم شدند.

به گزارش واضح نیوز ، مجتبی خالدی با اشاره به ریزش یک ساختمان در آبادان، اظهار کرد: بر اثر ریزش یک ساختمان ۱۰ طبقه تجاری اداری در آبادان شماری مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه تیم‌هایی اورژانس از اهواز به محل حادثه اعزام شده‌اند، ادامه داد: احتمال افزایش مصدومان و فوتی‌ها وجود دارد و بر همین اساس ۵ دستگاه آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس در حال امدادرسانی هستند.

جزییات و علت ریزش ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان + عکس / 3 خرداد 1401

به گفته سخنگوی اورژانس کشور حادثه ریزش ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان، تاکنون یک فوتی و چهار مصدوم به جای گذاشته است.

 با اعلام ریزش ساختمان ۱۰ طبقه اداری تجاری در آبادان اتوبوس و آمبولانس برای انتقال مصدومان به محل اعزام شد و تاکنون ۴ مصدوم به مراکز درمانی انتقال یافتند.

وی با بیان اینکه تاکنون یک فوتی دراین حادثه داشتیم، اظهارداشت: برای پوشش امدادی و انتقال به موقع مصدومان بیشتر و احتمالی نیز تیم های امدادی از اهواز به محل حادثه در آبادان در حال اعزام هستند.

همچنین مهدی ولی پور رئیس سازمان هلال احمر نیز از اعزام ۴ تیم امدادی به محل حادثه و آغاز عملیات تخلیه و ایمن سازی محل خبر داد و گفت: تیم های آنست(سگ‌های زنده یاب) سریع استان نیز به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه همچنین برای این حادثه بالگرد و تیم‌های جست‌وجو و نجات هلال‌احمر اعزام شدند، افزود: یک بالگرد، ۷ خودروی ست نجات، تیم های واکنش سریع و ۵ تیم تخصصی جست‌وجو و نجات و سگ های زنده یاب برای امدادرسانی اعزام شدند.