• دوشنبه 30 خرداد 1401 - 20:28
  • 269
  • 0 دیدگاه

جزییات شهادت ستوان دوم مصطفی سوسرائی در آزادشهر بر اثر برخورد با برق فشار قوی + عکس

شهادت ستوان دوم مصطفی سوسرائی اهل آزادشهر ; مصطفی سوسرائی مامور پلیس بر اثر برخورد با برق فشار قوی در اثر تعقیب و گریز سارقان کابل های برق در آزادشهر با برخورد به سیم فشار قوی برق که توسط سارقان بریده
جزییات شهادت ستوان دوم مصطفی سوسرائی در آزادشهر بر اثر برخورد با برق فشار قوی + عکس

شهادت ستوان دوم مصطفی سوسرائی اهل آزادشهر ; مصطفی سوسرائی مامور پلیس بر اثر برخورد با برق فشار قوی در اثر تعقیب و گریز سارقان کابل های برق در آزادشهر با برخورد به سیم فشار قوی برق که توسط سارقان بریده شده بود , جان خود را از دست داد .

به گزارش واضح نیوز از گلستان ; سردار سعید دادگر فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به اینکه با اشاره به اینکه نیروهای انتظامی همواره برای ایجاد امنیت و آرامش خاطر مردم عزیز جان خود را کف دست گرفته اند، اظهار کرد: ما به جانبازی و جانفشانی برای ملت شریف ایران افتخار می کنیم اما از فقدان حضور نیروهای وظیفه شناسمان که در عملیات های پلیسی به شهادت می رسند سوگوار خواهیم بود.

وی با بیان اینکه بامداد امروز همکار وظیفه شناس انتظامی آزادشهر به منظور بررسی سرقت کابل برق و دستگیری سارقان به یکی از مناطق شهرستان اعزام شد، اظهار کرد: متهمان به محض مشاهده پلیس با استفاده از تاریکی هوا از محل متواری می شوند و محل وقوع جرم را ترک می کنند.

فرمانده انتظامی استان گلستان با تاکید بر اینکه همکار خدوم انتظامی حین تعقیب و گریز سارقان بر اثر برخورد با کابل برق فشار قوی قطع شده، به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد، خاطرنشان کرد: متأسفانه به علت شدت جراحات وارده، این مامور انتظامی جان به جان آفرین تسلیم کرده و به خیل همکاران شهیدش پیوست.

دادگر ضمن تسلیت عروج شهادت گونه و مجاهدانه ستواندوم مصطفی سوسرائی افزود: جان برکفان ولایت در لباس مقدس پلیس همواره نشان داده اند برای دفاع از امنیت و آرامش مردم تا پای جان تلاش خواهند کرد.

دو سارق کابل برق نیز با تلاش ماموران انتظامی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.