تبلیغات بنری
تسنیم : یک مفسر سیاسی بریتانیایی بر این باور است که پیشنهاد رئیس‌جمهور آمریکا برای مذاکره بدون قید و شرط با ایران تنها یک تلاش دیگر از سوی وی برای منحرف‌کردن افکار عمومی از اخبار منفی درباره دولت ایالات متحده است.   «سارا ماروسک» تحلیلگر و مفسر مسائل سیاسی از بریتانیا در مصاحبه با خبرگزاری تسنیم تأکید کرد: پیشنهاد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای مذاکره بدون قید و شرط با ایران تنها تلاش دیگری از سوی وی برای منحرف کردن افکار عمومی از اخبار منفی است که از دولتش به بیرون…
«جنگ» با ایران خودکشی است

تسنیم : یک مفسر سیاسی بریتانیایی بر این باور است که پیشنهاد رئیس‌جمهور آمریکا برای مذاکره بدون قید و شرط با ایران تنها یک تلاش دیگر از سوی وی برای منحرف‌کردن افکار عمومی از اخبار منفی درباره دولت ایالات متحده است.

 

«سارا ماروسک» تحلیلگر و مفسر مسائل سیاسی از بریتانیا در مصاحبه با خبرگزاری تسنیم تأکید کرد: پیشنهاد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای مذاکره بدون قید و شرط با ایران تنها تلاش دیگری از سوی وی برای منحرف کردن افکار عمومی از اخبار منفی است که از دولتش به بیرون منتشر می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: همان قدر که دولت آمریکا بد است، نهادهای اطلاعاتی و نظامی ایالات متحده درمی‌یابند که آمریکا نمی‌تواند از نظر نظامی ایران را شکست دهد. آنها نتوانستند در افغانستان و عراق نیز به پیروزی برسند و جنگیدن با یکی از بزرگترین ارتش‌های منطقه به‌ معنای خودکشی خواهد بود.