• دوشنبه 01 آبان 1402 - 7:37
  • 60
  • 0 دیدگاه
  • اخبار ,

آخرین اخبار جنگ غزه امروز دوشنبه 1 آبان / خبرهای جدید از جنگ فلسطین و اسرائیل امروز ۱۴٠۲/۸/۱

آخرین تحولات و اخبار جنگ غزه امروز دوشنبه 1 آبان / خبرهای جدید امروز از جنگ فلسطین و اسرائیل امروز ۱۴٠۲/۸/۱  اقدامات خبیثانه‌ صهیونیست‌ها نشانه عجز در برابر طوفان الاقصاست بیش از
آخرین اخبار جنگ غزه امروز دوشنبه 1 آبان / خبرهای جدید از جنگ فلسطین و اسرائیل امروز ۱۴٠۲/۸/۱

آخرین تحولات و اخبار جنگ غزه امروز دوشنبه 1 آبان / خبرهای جدید امروز از جنگ فلسطین و اسرائیل امروز ۱۴٠۲/۸/۱ 

اقدامات خبیثانه‌ صهیونیست‌ها نشانه عجز در برابر طوفان الاقصاست

بیش از ۵۰۰ پژوهشگر، نویسنده و فعال عرصه دفاع مقدس و جبهه مقاومت طی بیانیه‌ای اقدام جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در قتل‌عام بیماران به ویژه کودکان و زنان بی‌پناه در بیمارستان المعمدانی غزه را محکوم اعلام کردند.

از حمله به پایگاه هوایی صهیونیست‌ها تا بازگشت اهالی غزه به خانه‌های خود

گردان‌های مقاومت عزالدین قسام در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به غزه، یک پایگاه هوایی این رژیم در بئر السبع را هدف قرار دادند.

..... 

رئیس شورای عالی سیاسی یمن: نسل‌کشی در غزه، بیانگر یهودیتی است که خداوند متعال در قرآن کریم درباره آن به ما اطلاع داده است.

تنها چیزی که یهودیان را از جنایات و جاه طلبی باز می‌دارد، جهاد در راه خدا برای آزادسازی فلسطین و اماکن مقدس است.

..... 

حمله زمینی به غزه وضعیت اسرائیل را خطرناک‌تر می‌کند

بیگدلی، کارشناس مسائل بین‌المللی: حمله زمینی به نوار غزه اسرائیل را زمین‌گیر می‌کند و این اتفاق زمینه ورود حزب‌الله را به جنگ فراهم می‌کند و این اصلاً به نفع اسرائیل نیست. این رژیم به دلیل کمبود نیروی نظامی قادر نیست تن به جنگ‌های طولانی‌مدت بدهد و باید زود جنگ را خاتمه بدهد و این در جنگ‌های ۱۹۶۷ و ۱۹۷۳ تجربه شده است.

شبکۀ ۱۲ رژیم صهیونیستی: ۶۰ هزار اسرائیلی از شهرک‌های مجاور لبنان خارج می‌شوند

روزنامۀ معاریو هم نوشته مسئولان رژیم کودک‌کش دنبال احداث یک اردوگاه برای صهیونیست‌های فراری هستند. 

امیرعبداللهیان به واتیکان: رژیم صهیونیستی آپارتاید سیستماتیک را علیه پیروان همه ادیان اجرا می‌کند

امیرعبداللهیان در نامه‌ای به وزیر خارجۀ واتیکان نوشت: امروز با نسخۀ جدیدی از توحش مدرن در سرزمین‌های فلسطین اشغالی مواجهیم. جنایت هولناک حملۀ رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی و بمباران کلیسای سنت‌پورفیلیوسِ غزه نشان‌دهندۀ وجه دیگری از خوی وحشیانۀ رژیم صهیونیستی است.

این نشان می‌دهد که رژیم صهیونیستی آپارتاید سیستماتیک را نه‌تنها در قبال مسلمانان، بلکه در مقابل پیروان همۀ ادیان ابراهیمی از جمله مسیحیان اجرا می‌کند. 

امیرعبداللهیان در گفت‌وگو با وزیر خارجۀ مصر: هدف نهایی رژیم اشغالگر کوچ اجباری ساکنان غزه و کرانه به منطقۀ سینا در مصر و بخش‌هایی از اردن است

تل‌آویو برای ایجاد دولت فلسطین، در خارج از سرزمین تاریخی فلسطینان تلاش می‌کند اما مقاومت مانع اصلی تحقق خواب‌های پریشان صهیونیست‌ها شده است. 

وزیر خارجۀ مصر: ما مخالف گسترش دامنۀ جنگ هستیم و معتقدیم که ملت فلسطین باید در سرزمین خود باقی بمانند. رایزنی و ادامۀ هماهنگی‌ها میان کشورهای اسلامی و عربی، از جمله ایران و مصر ضروری است.

در حال بروزرسانی...