• پنجشنبه 07 مهر 1401 - 7:57
  • 2552
  • 0 دیدگاه

حدیث نجفی کیست؟ | بیوگرافی و ماجرای جنجالی عکس و فیلم منتسب به حدیث نجفی

نام حدیث نجفی طی روزهای اخیر در برخی اکانت‌های مشکوک توئیتری بر سر زبان ها افتاده و با مانور روی تصویر دختری که در حال بستن موهایش است، سعی در انتشار اخبار فیک از مرگ او داشتند. در صورت یکه عکس و
حدیث نجفی کیست؟ | بیوگرافی و ماجرای جنجالی عکس و فیلم منتسب به حدیث نجفی

نام حدیث نجفی طی روزهای اخیر در برخی اکانت‌های مشکوک توئیتری بر سر زبان ها افتاده و با مانور روی تصویر دختری که در حال بستن موهایش است، سعی در انتشار اخبار فیک از مرگ او داشتند. در صورت یکه عکس و فیلم منتشر شده از دختری که در حال بستن موهایش است، متعلق به حدیث نجفی نیست و خبری فیک و دروغ را در شبکه های معاند بازتاب می دهند.

نام دختری به نام حدیث نجفی طی روزهای اخیر در برخی اکانت‌های مشکوک توئیتری بر سر زبان ها افتاده و با مانور روی تصویر دختری که در حال بستن موهایش است، سعی در انتشار اخبار فیک از مرگ او داشتند. در صورت یکه عکس و فیلم منتشر شده متعلق به این دختر جوان نیست و خبری فیک و دروغ را در شبکه های معاند بازتاب می دهند.

به گزارش برترین‌ها: طی روزهای اخیر برخی اکانت‌های مشکوک توئیتری با مانور روی تصویر دختری که در حال بستن موهایش است، سعی در انتشار اخبار فیک از مرگ او داشتند و نام «حدیث نجفی» را به این دختر منتسب کردند، اما دختر در تصویر شب گذشته در گفتگو با یک رسانه فارسی‌ زبان کشته شدنش را تکذیب کرد.

ظاهرا بنا بر ادعای همین منابع خبری حدیث نجفی که جزو جانباختگان روزهای اخیر است، ارتباطی به این تصاویر منتشر شده ندارد.

بیوگرافی حدیث نجفی

وی متولد دهه ۸۰ اهل کرج است که نامش در اغتشاشات اعتراضی به مرگ مهسا امینی بر سر زبان ها افتاد. تاکنون عکسی از وی منتشر نشده است.

ماجرای خبر فیک

همچنین علی کریمی با انتشار عکسی از یک دختر معترض در استوری اینستاگرامش، او راحدیث نجفی قربانی اغتشاشات اخیر در ایران معرفی کرد و با سوء استفاده از مرگ او با جوسازی آشوبگران را تحریک کرد.حرکت نمادین این دختر با بستن موهایش در یک خیابان خالی است و صرفا برای تحریک مردم ضبط شده. این فرد در مصاحبه با رسانه های معاند اعلام کرد زنده است و در اغتشاشات اخیر کشته نشده است

این روزها رسانه های معاند و ضد انقلاب از اعتراضات و اغتشاشات سوئ استفاده می کنند و سعی در بزگر نمایی می کنند و اخبار کذب و دروغین را بطور گسترده بازتاب می دهند و مردم باید هوشیار باشند تا گول این دروغ ها و اخبار کذب را نخورند.

منبع : مجله اینترنتی حرف تازه