تبلیغات بنری
  در آخرین بازی شب یازدهم رقابت‌های جام جهانی، بازیکنان تیم کلمبیا، لهستان را با نتیجه 3-0 حذف کردند و به صعود به مرحله حذفی امیدوار ماندند.این دیدار که در ورزشگاه اکاترینبورگ برگزار شد، تیم‌های ملی لهستان و کلمبیا به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی 3 بر صفر کلمبیایی‌ها خاتمه یافت. یری مینا در دقیقه 40، فالکائو در دقیقه 70 و کوادراو در دقیقه 75 گل‌های کلمبیا را به ثمر رساندند.کلمبیایی‌ها که در دور نخست رقابت‌ها با نتیجه 2 بر یک به ژاپن باخته بودند، با این پیروزی،…
حذف زودهنگام لهستانی‌ها؛ رقابت میان کلمبیا، ژاپن و سنگال باقی ماند

 

در آخرین بازی شب یازدهم رقابت‌های جام جهانی، بازیکنان تیم کلمبیا، لهستان را با نتیجه 3-0 حذف کردند و به صعود به مرحله حذفی امیدوار ماندند.

این دیدار که در ورزشگاه اکاترینبورگ برگزار شد، تیم‌های ملی لهستان و کلمبیا به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی 3 بر صفر کلمبیایی‌ها خاتمه یافت. یری مینا در دقیقه 40، فالکائو در دقیقه 70 و کوادراو در دقیقه 75 گل‌های کلمبیا را به ثمر رساندند.

کلمبیایی‌ها که در دور نخست رقابت‌ها با نتیجه 2 بر یک به ژاپن باخته بودند، با این پیروزی، 3 امتیازی شدند و بعد از ژاپن و سنگال 4 امتیازی در رده سوم قرار گرفتند.

از سوی دیگر لهستان با قبول دومین باخت در گروه H، بدون امتیاز به قعر جدول سقوط کرد و هشتمین تیم و اولین نماینده اروپا شد که در مرحله گروهی جام جهانی 2018 حذف می‌شود.