تبلیغات بنری
لحظه‌به‌لحظه با نتایج ورزشکاران ایران در روز پنجم بازی‌های آسیایی/حذف عجیب زهرا نعمتی به‌خاطر ناهار!/سیفی و آهنگریان طلا گرفتند، ظفری و خواهران منصوریان نقره‌ای شدند/یک نقره و یک برنز در قایقرانی.   ورزشکاران کشورمان در پنجمین روز از بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی به مصاف رقبای خود رفتند.       به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، پنجمین روز از بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی امروز (پنجشنبه) آغاز شد.نتایج لحظه‌به‌لحظه این…
حذف عجیب زهرا نعمتی به‌خاطر ناهار! از بازی های آسیایی

لحظه‌به‌لحظه با نتایج ورزشکاران ایران در روز پنجم بازی‌های آسیایی/حذف عجیب زهرا نعمتی به‌خاطر ناهار!/سیفی و آهنگریان طلا گرفتند، ظفری و خواهران منصوریان نقره‌ای شدند/یک نقره و یک برنز در قایقرانی.

 

ورزشکاران کشورمان در پنجمین روز از بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی به مصاف رقبای خود رفتند.

 

 

 

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، پنجمین روز از بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی امروز (پنجشنبه) آغاز شد.

نتایج لحظه‌به‌لحظه این رقابت‌ها در زیر آمده است:

* تیراندازی:
- تفنگ استاندارد وضعیت اهداف پروازی

- تراپ دوبل زنان- شیوا فرح پور

* روئینگ:
- تیم روئینگ سنگین وزن متشکل از مریم کرمی و پریسا احمدی در فینال A روئینگ دونفره سنگین وزن با ثبت زمان 7:35.45 سوم شد و به مدال برنز رسید.

 

- محسن شادی و عاقل حبیبیان در فینال B روئینگ دونفره سنگین در رده سوم فینال B قرار گرفت با ثبت زمان8:24.88 در رده سوم قرار گرفت و به عنوان نهمی این ماده دست یافت.

- مجتبی شجاعی در فینال B روئینگ تک نفره سنگین وزن زمان 7:49.36 را ثبت کرد و در جایگاه هشتم ایستاد.

- مهسا جاور در فینال A روئینگ تک نفره با ثبت زمان 8:52.69 ششم شد و نتوانست به مدالی دست یابد.

- تیم روئینگ 4 نفره بانوان متشکل از مهسا جاور، مریم کرمی، مریم امیدی و نازنین رحمانی در فینال روئینگ سبک وزن جفت پاروی چهار نفره زمان 7:04.38 را به ثبت رساند و مدال نقره را کسب کرد.

 

لحظه‌به‌لحظه با نتایج ورزشکاران ایران در روز پنجم بازی‌های آسیایی/حذف عجیب زهرا نعمتی به‌خاطر ناهار!/سیفی و آهنگریان طلا گرفتند، ظفری و خواهران منصوریان نقره‌ای شدند/یک نقره و یک برنز در قایقرانی

 

-کانو اسلالوم:

شقایق سیدیوسفی نماینده کشورمان که در این ماده به فینال راه پیدا کرده بود در بخش فینال با ثبت زمان 175.35 در جایگاه هشتم‌ قرار گرفت.

امیرمحمد فتاح‌پور با ثبت زمان  89.39 در جایگاه پنجم قرار گرفت.

* بدمینتون:
- دور اول انفرادی زنان: ثریا آقایی- نماینده هند (مرحله یک شانزدهم)

* شمشیربازی
- سابر تیمی مردان: محمد رهبری، علی پاکدامن، فرزاد باهر ارسباران و مجتبی عابدینی شمشیربازان تیم ملی اسلحه سابر در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف اندونزی رفتند و توانستند تیم میزبان را با نتیجه 45 بر 21 از پیش‌رو بردارند.

* تیراندازی با کمان
ریکرو انفرادی زنان و مردان از مرحله یک سی و دوم تا فینال

مرحله یک سی‌ودوم زنان:
- زهرا نعمتی: دور حذفی مسابقات تیراندازی با کمان در بخش ریکرو انفرادی زنان برگزار شد و در نهایت زهرا نعمتی نماینده کشورمان در مرحله یک سی و دوم حریف پاکستانی خود را با نتیجه شش بر صفر برد و توانست به مرحله یک شانزدهم راه پیدا کند. او در مرحله یک شانزدهم نهایی رقیب قزاقستانی را با نتیجه 6 بر 5 از پیش‌رو برداشت تا در مرحله یک چهارم نهایی با کماندار اندونزیایی به رقابت بپردازد اما یک اتفاق عجیب باعث حذف او شد.

مسئولان به نعمتی گفتند هنگام صرف ناهار است و مرحله بعدی ساعت 14 به وقت محلی آغاز می‌شود نعمتی هم با همین تصور برای صرف ناهار محل تیراندازی را ترک کرد که یک‌باره وزیری با سراسیمگی به محل آمده و به نعمتی اعلام کرد رقبا در حال رقابت هستند، نعمتی را به محل برگزاری مسابقه آوردند اما کار از کار گذشته بود و نبود نعمتی به منزله انصراف او محسوب شد. بدین ترتیب از صعود به مرحله بعد بازماند و همه را شوکه کرد. نعمتی بعد از این اتفاق گریه کرد و شرایط روحی خوبی نداشت.

مرحله یک سی و دوم مردان:
- صادق اشرفی با نتیجه  6 بر 4 از حریف قطری شکست خورد و از راهیابی به مرحله یک شانزدهم مسابقات باز ماند‎.

- امین پیرعلی با نتیجه 6 بر صفر به رقیب عربستانی‌اش باخت و حذف شد.

* اسکواش:
علیرضا شاملی اسکواش باز ایران در اولین مسابقه خود موفق شد حریفی از سنگاپور را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد.

* کبدی

- نیمه‌نهایی مردان
- نیمه نهایی بانوان

* فوتبال:
ایران-کره جنوبی ساعت 16:30

* والیبال ساحلی:
- ایران الف-ویتنام، ساعت 10

* شنا:
- 100 متر آزاد: بنیامین قره‌حسنلو و سینا غلامپور به مصاف رقبای خود رفتند. غلامپور روز گذشته موفق شده بود در جریان ماده 4 در 100 متر آزاد تیمی رکورد 100 متر آزاد را پس از 9 سال جابجا کند. او در ماده تخصصی خود نیز رکورد ملی 100 متر آزاد را شکست و با زمان 51:06 شنا کرد. بنیامین قره حسنلو دیگر شناگر ایران در این ماده نیز با ثبت زمان 51:34 به کار خود پایان داد. غلامپور و قره‌حسنلو به ترتیب در ماده 100 متر آزاد در رتبه های 22 و 26 جای گرفتند.

- 50 متر پروانه: مهدی انصاری در ماده 50 متر پروانه رکورد 24.95 را ثبت کرد و در رده بیستم این ماده جای گرفت.

* تکواندو:
- وزن 60- کیلوگرم: امیرمحمد بخشی در اولین رقابت خود با نتیجه 24 بر 4 مقابل زوکی‌‌اف از ازبکستان پیروز شد. او در مرحله یک چهارم نهایی «یوانگ یو جن» از چین تاپیه را در راند طلایی با نتیجه 15 بر 13 شکست داد و برنزش را قطعی کرد.

- وزن 49- کیلوگرم: ناهید کیانی در اولین مبارزه خود با نتیجه 43 بر 4 و در پایان راند دوم به دلیل اختلاف بیش از 20 امتیاز برابر حریف نپالی خود به برتری رسید. او در مرحله یک چهارم نهایی «جیسکا» از فیلیپین را با نتیجه 23 بر 15 از پیش‌رو برداشت و مدال برنز خود را قطعی کرد.

* ووشو:
- الهه منصوریان در مسابقه فینال وزن 52- کیلوگرم ساندا با شکست 2 بر صفر برابر «لی یوئائو» از چین به مدال نقره دست یافت.