• یکشنبه 14 آبان 1402 - 10:34
  • 269
  • 0 دیدگاه
  • اخبار ,

حدیث اسلامی کیست / جزئیات قتل حدیث اسلامی مشهد توسط همسرش

بازپرس ویژه قتل دادسرای مشهد جزئیات کشف جسد حدیث اسلامی زن جوان را بازگو کرد. جزئیات و علت قتل زن جوان مشهدی بنام حدیث اسلامی به دست همسرش را در اسن بخش بخوانید  به گزارش واضح نیوز به نقل از آ
حدیث اسلامی کیست / جزئیات قتل حدیث اسلامی مشهد توسط همسرش

بازپرس ویژه قتل دادسرای مشهد جزئیات کشف جسد حدیث اسلامی زن جوان را بازگو کرد. جزئیات و علت قتل زن جوان مشهدی بنام حدیث اسلامی به دست همسرش را در اسن بخش بخوانید 

به گزارش واضح نیوز به نقل از آفتاب نیوز:  قاضی محمود عارفی راد با اشاره به آخرین جزئیات قتل زن جوان مشهدی اظهار کرد: در پی اعلام مفقود شدن این زن جوان، بررسی‌ها و تحقیقات فنی را به سرعت آغاز و به پلیس آگاهی اعلام کردیم همسر وی را تحت نظر داشته باشد.

بازپرس ویژه قتل دادسرای مشهد ادامه داد: بر اساس سرنخ‌های به دست آمده، دیروز جمعه دستور بازداشت همسر مقتوله صادر شد و با بررسی‌های دقیق، همسر وی با اعتراف به جنایت رخ داده، محل دفن وی که در فاصله ۱ کیلومتری از باغ شخصی خودش بود را نشان داد و بدین شکل جسد کشف شد.

وی افزود: جسد این زن، دیشب در حوالی روستای بهار واقع در جاده خین عرب مشهد کشف و به پزشکی قانونی منتقل شد. بر اساس شواهد موجود و همچنین گزارش پزشکی قانونی، حدیث اسلامی بر اثر شلیک گلوله به سر، از فاصله نزدیک کشته و به قتل رسیده است.

عارفی راد در خصوص اینکه آیا قاتل یک نفر بوده است یا خیر گفت: تحقیقات تکمیلی و البته اعترافات همسر مقتوله نشان می‌داد که مظنون دیگری هم در این جنایت شرکت داشته است که پس از انجام مراحل قانونی، این فرد نیز صبح امروز شنبه در نیشابور بازداشت و به مشهد منتقل شد.

بازپرس ویژه قتل دادسرای مشهد با بیان اینکه نفر دومی که در این قتل حضور داشته است، از بستگان دور همسر مقتوله بوده است، به شهرآرا نیوز اظهار کرد: تحقیقات ما در این زمینه همچنان ادامه دارد. باید به صورت دقیق مشخص شود که انگیزه این دو نفر برای کشتن این خانم چه بوده است.

وی درباره اینکه آیا مشخص شده است کدامیک به سر مقتوله شلیک کرده اند نیز گفت: اینکه قتل دقیقاً توسط کدامیک از این دو متهم انجام شده است هنوز مشخص نیست و تحقیقات فنی و باپرسی از آن‌ها ادامه دارد و به محض تکمیل پرونده اطلاع داده خواهد شد. اما آنچه تاکنون محرز است این بوده که همسر مقتوله به عنوان عامل مؤثر جنایت شرکت داشته و موضوع کاملاً جنایی است.