• چهارشنبه 25 آبان 1401 - 21:59
  • 139
  • 0 دیدگاه

جزییات حمله تروریستی به بازار ایذه خوزستان با ۴ کشته و ۱۰ زخمی

در پی ورود یک تیم تروریستی به بازار مرکزی ایذه و تیراندازی به سمت مردم و بسیجیان تا این لحظه ۴ نفر شهید و ۱۰ نفر زخمی شده‌اند. تسنیم نوشت : در پی ورود یک تیم تروریستی به بازار مرکزی ایذه و تیران
جزییات حمله تروریستی به بازار ایذه خوزستان با ۴ کشته و ۱۰ زخمی

در پی ورود یک تیم تروریستی به بازار مرکزی ایذه و تیراندازی به سمت مردم و بسیجیان تا این لحظه ۴ نفر شهید و ۱۰ نفر زخمی شده‌اند.

تسنیم نوشت : در پی ورود یک تیم تروریستی به بازار مرکزی ایذه و تیراندازی به سمت مردم و مأموران پلیس، تا این لحظه 5 نفر شهید و تعدادی هم شده‌اند.

حیاتی معاون امنیتی استاندار خوزستان گفت: متأسفانه رأس ساعت 17:30 راکبان دو موتورسیکلت در حرکتی تروریستی به سمت مأموران و مردم شلیک کردند که تاکنون 5 نفر از شهروندان شهید شدند و 10 نفر از جمله چند مأمور مجروح شده‌اند.

وی ادامه داد: تلاش برای شناسایی و دستگیری عاملان این حمله ادامه دارد. در حال حاضر وضعیت در شهر ایذه امن است.

حیاتی اضافه کرد: جلسه شورای تأمین به ریاست استاندار خوزستان برای بررسی وضعیت تشکیل شده و شناسایی و بازداشت عاملان این حمله تروریستی در دستور کار است.

تکمیلی : جزئیات حمله تروریستی در ایذه خوزستان 

پیرو فراخوان های روزهای گذشته، امروز چهارشنبه.۲۵ آبان ماه ساعت ۱۹ شب، افرادی بصورت پراکنده و در دسته‌های ۴۰ تا ۵۰ نفره در برخی نقاط شهر ایذه بویژه در چهارراه هلال احمر تجمع کرده و ضمن سردادن شعارهای هنجارشکنانه اقدام به سنگ پراکنی به عوامل انتظامی نموده که متعاقبا عوامل حاضر در صحنه با شلیک گاز اشک آور نسبت به متفرق کردن تجمع کنندگان اقدام نمودند.

در حاشیه همین تجمعات محدود، راکبین دو دستگاه موتور سیکلت در اقدامی تروریستی با سلاح جنگی کلاش ضمن تیراندازی به مردم و ماموران حافظ امنیت موجب شهید و مجروح شدن حدود۱۰نفر شده که حال برخی مصدومین وخیم است