• سه شنبه 18 مهر 1402 - 18:24
  • 140
  • 0 دیدگاه

خبر جدید درباره تشییع و خاکسپاری آتیلا پسیانی 

 ایرج راد رئیس هیئت مدیره خانه تئاتر درباره آیین تشییع و بدرقه آتیلا پسیانی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون توضیحاتی داد. به گزارش واضح نیوز به نقل از تسنیم ، ایرج راد رئیس هیئت مدیره خان
خبر جدید درباره تشییع و خاکسپاری آتیلا پسیانی 

 ایرج راد رئیس هیئت مدیره خانه تئاتر درباره آیین تشییع و بدرقه آتیلا پسیانی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون توضیحاتی داد.

به گزارش واضح نیوز به نقل از تسنیم ، ایرج راد رئیس هیئت مدیره خانه تئاتر به جزئیاتی از آیین تشییع و بدرقه آتیلا پسیانی اشاره کرد.

او با اشاره به زمان ورود پیکر آتیلا پسیانی به ایران تأکید کرد: همان‌طور که قبلاً هم گفتم روز سه‌شنبه اواخر شب پیکر آتیلا پسیانی به ایران می‌رسد؛ طی جلساتی هم که در قالب کمیته استقبال از پیکر و آیین تشییع و خاکسپاری داشتیم احتمالاً صبح روز پنجشنبه 20 مهرماه پیکر این هنرمند پیشکسوت با حضور همکاران، دوستان و مردم علاقه‌مند بدرقه می‌شود. 

راد همچنین به این نکته تأکید کرد: فعلاً مکان بدرقه پیکرِ آتیلا پسیانی تالار وحدت (پهنه رودکی) اعلام شده و احتمالاً طبق معمول همان ساعت‌های 9 یا 10 صبح این اتفاق خواهد افتاد. همه‌چیز به زمان ورود پیکر آتیلا پسیانی برمی‌گردد که مشخص‌کننده زمان برنامه‌های بعدی خواهد بود. 

 جزئیات جدیدی از تشییع آتیلا پسیانی 

به گفته رئیس هیئت مدیره خانه تئاتر، پیکر آتیلا پسیانی پس از وداع راهی قطعه هنرمندان بهشت زهرا خواهد شد.

چهاردهم مهرماه آتیلا پسیانی بعد از تحمل یک دوره بیماری درگذشت، این خبر را انجمن بازیگران خانه سینما اعلام کرد. او در فرانسه دار فانی را وداع گفت و بدون شک درگذشت او ضایعه‌ای دردناک برای سینما، تئاتر و تلویزیون ایران خواهد بود.