• دوشنبه 23 خرداد 1401 - 0:00
  • 312
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

فیلم خلاصه بازی ایران - الجزایر (گل اول الجزایر به ایران) یکشنبه ۲۳ خرداد

فیلم خلاصه بازی ایران - الجزایر (گل اول الجزایر به ایران) یکشنبه ۲۳ خرداد را ببینید  شکست یک نیمه‌ای ایران مقابل الجزایر نیمه نخست دیدار دوستانه دو تیم ایران و الجزایر با شکست تیم مل
فیلم خلاصه بازی ایران - الجزایر (گل اول الجزایر به ایران) یکشنبه ۲۳ خرداد

فیلم خلاصه بازی ایران - الجزایر (گل اول الجزایر به ایران) یکشنبه ۲۳ خرداد را ببینید 

شکست یک نیمه‌ای ایران مقابل الجزایر

نیمه نخست دیدار دوستانه دو تیم ایران و الجزایر با شکست تیم ملی فوتبال کشورمان به پایان رسید.

دیدار دوستانه دو تیم ایران و الجزایر از ساعت 22:55 یکشنبه شب در ورزشگاه نادی القطر شهر دوحه آغاز شد که نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود الجزایر خاتمه یافت.

ترکیب ایران: امیر عابدزاده، احسان حاج‌صفی، امید نورافکن، سیدمجید حسینی، صادق محرمی، احمد نوراللهی، سعید عزت‌اللهی، علی قلی‌زاده، سردار آزمون، علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی.

ترکیب الجزایر: آنتونی ماندریا، حکیم زدادکه، محمد امین توقای، احمد توبا، ریاض بن‌عیاد، رشید غزال، بلال براهیمی، عبدالقادر بدران، عبدالقادر کادری، آدم زرقان و اسماعیل بن‌ناصر.

داور: محمد احمد الشمری

دقیقه 5: علیرضا جهانبخش روی اشتباه دفاع الجزایر صاحب توپ شد و پس از یک و دو با مهدی طارمی در موقعیت گلزنی قرار گرفت، اما تکل مدافع حریف مانع از ضربه زدن جهانبخش به توپ شد.

دقیقه 7: امیر عابدزاده روی یک شوت از راه دور در مهار توپ دچار اشتباه شد که مهاجم الجزایر تا آستانه باز کردن دروازه ایران پیش رفت، اما مجید حسینی به موقع توپ را از روی خط دروازه برگرداند.

دقیقه 14: مهدی طارمی روی پاس احمد نوراللهی صاحب توپ شد و با شوتی قصد باز کردن دروازه الجزایر را داشت که ماندریا مانع از این کار شد و روی توپ برگشتی هم نوراللهی در موقعیت آفساید، قرار گرفت.

دقیقه 15: امیر عابدزاده در خروج از دروازه دچار اشتباه شد تا بار دیگر دروازه ایران تهدید شود و این بار هم مدافعان ایران دروازه را نجات دادند.

دقیقه 18: حمله همه جانبه الجزایری‌ها به سمت دروازه ایران، موقعیت خوبی را برای این تیم ایجاد کرد، اما در نهایت آنها موفق به گلزنی نشدند.

دقیقه 20: اشتباه مدافعان ایران و فضای خالی ایجاد شده برای الجزایری‌ها، این بار عابدزاده را مجبور به خروج از دروازه کرد که پوشش فضا از سمت او باعث شکل‌گیری دفاع ایران شد تا این موقعیت هم برای الجزایر گلی به همراه نداشته باشد.

دقیقه 26: این بار علیرضا جهانبخش در موقعیتی خوب صاحب موقعیت گلزنی شد که ضربه او با تکل به موقع مدافع الجزایر دفع شد.

دقیقه 44: روی اشتباه مدافعان ایران، ریاض بن‌عیاد در موقعیت تک به تک با امیر عابدزاده قرار گرفت و توانست دروازه ایران را باز کند.

نخ و نقشه تابلوفرش