خلاصه داستان و اسامی بازیگران فیلم سینمایی زندگی شیرین + تاریخ اکران در سینماها

فیلم سینمایی «زندگی شیرین» از 17 آبان در سینماهای منتخب گروه سینمایی هنر و تجربه به نمایش در می‌آید.  در ادامه مطلب با خلاصه داستان و اسامی بازیگران فیلم سینمایی زتدگی شیرین ساخت
خلاصه داستان و اسامی بازیگران فیلم سینمایی زندگی شیرین + تاریخ اکران در سینماها

فیلم سینمایی «زندگی شیرین» از 17 آبان در سینماهای منتخب گروه سینمایی هنر و تجربه به نمایش در می‌آید.  در ادامه مطلب با خلاصه داستان و اسامی بازیگران فیلم سینمایی زتدگی شیرین ساخته مجتبا اسپنانی و تهیه‌کنندگی مجید صدیقی آشنا شوید.  

خلاصه داستان فیلم سینمایی زندگی شیرین 

فیلم سینمایی «زندگی شیرین» داستان شیرین و دو فرزندش است که در سال‌های دفاع مقدس در خانه خود در یکی از محله‌های اصفهان زندگی می‌کند. منصور شوهر او که به جبهه رفته، قرار است یک روز به اصفهان بیاید و برگردد. شیرین سعی دارد خانه را برای ورود او آماده ‌کند.  

فیلم سینمایی زندگی شیرین

بازیگران فیلم سینمایی زندگی شیرین 

شهره موسوی، ایمان نظیفی، شاهده خدادادی، ماهک حسینی، نازنین علینقیان، امیرعلی مرادمند، بتول شیرانی، احمد خوانساری و دلارام ترکی از جمله بازیگران این فیلم هستند.

تاریخ اکران در سینماها

اکران فیلم سینمایی «زندگی شیرین» از روز چهارشنبه ۱۷ آبان در سینماهای منتخب گروه سینمایی هنر و تجربه آغاز می‌شود و مراسم رونمایی این فیلم نیز روز دوشنبه ۱۵ آبان ساعت ۱۷ در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود.  

عوامل فیلم سینمایی زندگی شیرین 

عوامل دیگر فیلم سینمایی «زندگی شیرین» عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: مجتبا اسپنانی، برداشت و طراحی صدا: مهران ثابتی‌فر، طراح صحنه و لباس: متین سلیمانی، طراح چهره‌پردازی: نفیسه علیزاده، موسیقی: کارنگ کرباسی، تدوین و اصلاح رنگ: ابوالفضل شایان، دستیار اول کارگردان: امیرمهدی خادم، برنامه‌ریز: ایرج رضایی، مجری طرح: موسسه سینمایی فرانگر فیلم فردا با حمایت دفتر تخصصی سینمای سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و اطلس فیلم ایرانیان.