تبلیغات بنری
ایسنا: گردشگران ایرانی ، یک دهم از مجموع کل بازدیدکنندگان ترکیه را تشکیل می دهند.دبیر اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه اطلاع داد که ایرانی‌ها در رتبه اول توریسم ترکیه هستند و هشت‌ برابر آسیای میانه به این کشور سفر می‌کنند. و طی امسال حدود یک‌ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار در ترکیه هزینه کرده اند. سید جلال ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا، بیان داشت: طی چهار ماه گذشته ترکیه میزبان هشت میلیون نفر توریست از ۱۸۰ کشور بوده ‌است که از میان آنها ۸۰۰ هزار نفر ایرانی‌ بوده‌اند.…
درآمد ترکیه از گردشگران ایرانی در سال چقدر است ؟

ایسنا: گردشگران ایرانی ، یک دهم از مجموع کل بازدیدکنندگان ترکیه را تشکیل می دهند.

دبیر اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه اطلاع داد که ایرانی‌ها در رتبه اول توریسم ترکیه هستند و هشت‌ برابر آسیای میانه به این کشور سفر می‌کنند. و طی امسال حدود یک‌ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار در ترکیه هزینه کرده اند.


سید جلال ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا، بیان داشت: طی چهار ماه گذشته ترکیه میزبان هشت میلیون نفر توریست از ۱۸۰ کشور بوده ‌است که از میان آنها ۸۰۰ هزار نفر ایرانی‌ بوده‌اند. به عبارتی یک دهم از مجموع کل بازدیدکنندگان ترکیه را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند و ایرانی ها در رتبه اول هستند. پس از ایران، آلمان‌ها دومین رتبه بازدید از ترکیه را دارند.


به گفته ابراهیمی، گردشگران کشورهای آسیای میانه به ترکیه در مجموع ۱۰۰ هزار نفر هستند در صورتیکه ایرانی‌ها هشت برابر آنها به این کشور سفر می‌کنند.