تبلیغات بنری
حالوا : دنیا مدنی در پیج اینستاگرام خود اینگونه نوشت که من با یک بازیگر خیلی مشهور رابطه جدی داشتم و خانواده های هر دو طرف در جریان بودند و قرار بر ازدواج داشتیم که این اتفاق نیافتاد . من هیچ وقت ازدواج نکردم و هیچ وقت هم طلاق نگرفتم.     دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. دنیا مدنی بازیگر جوان و خوش‌چهره سینما و تاتر که حرفه طراحی لباس را به صورت آکادمیک طی سال‌های اخیر آغاز کرده است. مادر دنیا مدنی خانم رویا تیموریان بازیگر مشهور میباشند. پدرشان آقای میرولی الله مدنی و…
دنیا مدنی : کی گفته طلاق گرفتم

حالوا : دنیا مدنی در پیج اینستاگرام خود اینگونه نوشت که من با یک بازیگر خیلی مشهور رابطه جدی داشتم و خانواده های هر دو طرف در جریان بودند و قرار بر ازدواج داشتیم که این اتفاق نیافتاد . من هیچ وقت ازدواج نکردم و هیچ وقت هم طلاق نگرفتم.

 

دنیا مدنی

 

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. دنیا مدنی بازیگر جوان و خوش‌چهره سینما و تاتر که حرفه طراحی لباس را به صورت آکادمیک طی سال‌های اخیر آغاز کرده است.

مادر دنیا مدنی خانم رویا تیموریان بازیگر مشهور میباشند. پدرشان آقای میرولی الله مدنی و خواهرشان خانم درنا مدنی هستند.
نیما طباطبایی پسرخاله مدنی مستند ساز و کارگردان جوان و فعال سینما بود که با کارگردانی فیلم “من حجازی هستم” شهرتش دوچندان شد. وی به دلیل عارضه تومور مغزی چندی پیش درگذشت.